Nova lista najbogatejših Slovencev

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.766
2.646
113
Jaz jih verjetno poznam malo več pa ne samo varilcev. So ti povedali kakšno nagrado dobijo Februarja?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
glede na sistem kot ga imamo je važen izkupiček konec leta ko vse sešteješ.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.087
113
www.adriamedia.si
Napisasl sem samo, kar so mi povedali. O nagradah pač niso govorili, samo o slabi urni postavki.
Če pravijo, da je slaba, sta dve opciji. Ali je slaba glede na urne postavke na trgu za varilce, ali pa se pač samo njim zdi slaba, pa nimajo pojma, kakšno je stanje. V oprvem primeru lahko gredo pač tja, kjer je bolje (dobrih varilcev, kolikor vem, še vedno primanjkuje), v drugem primeru a naj najprej ugotovijo stanje na trgu, potem pa se ali držijo prvega primera ali pa se nehajo pritoževat, ker imajo očitno OK urno postavko..
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in tomi

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.147
2.321
113
v lokalni ostariji
Če pravijo, da je slaba, sta dve opciji. Ali je slaba glede na urne postavke na trgu za varilce, ali pa se pač samo njim zdi slaba, pa nimajo pojma, kakšno je stanje. V oprvem primeru lahko gredo pač tja, kjer je bolje (dobrih varilcev, kolikor vem, še vedno primanjkuje), v drugem primeru a naj najprej ugotovijo stanje na trgu, potem pa se ali držijo prvega primera ali pa se nehajo pritoževat, ker imajo očitno OK urno postavko..
Ljudje na internetu prebirajo koliko.bi morali zasluziti ker jih kao ni na trgu in potem prodajajo zgodbo da so premalo placani... Na žalost je tako, da lahko cloveka placas 2000eur neto ali pa minimalno pa ce je len in nesposoben ni razlike...