Nov telefon - kaj vzeti?

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.597
67
48
Iščem menjavo za Xiaomi Mi A2, uporablja ga nezahteven uporabnik, fotoaparat in fb sta prioriteta ...

Ima kdo izkušnje z A34 in A54. V čem je A54 vreden razlike v ceni?
Razen selfi kamere neke bistvene razlike ne najdem.


lp
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
Iščem menjavo za Xiaomi Mi A2, uporablja ga nezahteven uporabnik, fotoaparat in fb sta prioriteta ...

Ima kdo izkušnje z A34 in A54. V čem je A54 vreden razlike v ceni?
Razen selfi kamere neke bistvene razlike ne najdem.


lp
malce manjši je, nekaj hitrejši proc ima, kamere so izboljšane (vse, ne samo selfi). za nezahtevno rabo potem a34. brez veze skakat po lestvici navzgor, če oseba sploh ne bo opazila razliko. med samsungoma seveda. napram xiaomiju pa mislim da bo kar velik korak naprej...
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
zena ze nekaj casa uporablja a54 zaenkrat se je dobro izkazal, sicer je 2x zablokiral ampak se je sam odblokiral pol minute kasneje, ne vem zakaj.
za njeno uporabo je vrh glave. bi ga se enkrat vzel.

edino kar mene in njo moti, da ko dobi mms mora rocno vklopit podatke za prenos, recimo na huaweiu ji ni bilo treba. mnde je to pri vseh samsungih.
 
22. jul 2007
12.800
1.313
113
123
Samo Samsungi imajo tako butasto rešitev, da moraš imeti podatke vklopljene za delovanje mms-a.
Saj vem, zdaj bo naslednji napisal, kdo še uporablja mms-e. :obesise:
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Samo Samsungi imajo tako butasto rešitev, da moraš imeti podatke vklopljene za delovanje mms-a.
Saj vem, zdaj bo naslednji napisal, kdo še uporablja mms-e.

Samo Samsungi imajo tako butasto rešitev, da moraš imeti podatke vklopljene za delovanje mms-a.
Saj vem, zdaj bo naslednji napisal, kdo še uporablja mms-e. :obesise:
Meni se pa to ne zdi butasto. Še vedno mi pa ni jasno prednosti izklopa mobilnih podatkov. Jaz jih izklopim samo kadar grem izven EU, pa še takrat si ponavadi vključim kakšno opcijo za prenos v tujini, tako da ne vem zakaj bi izklapljal.:bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in bizi