Nov režim na križišču Parmove in ulice Bežigrad v Lj

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
No vidiš, politikom iz celotne Slovenije je interes, da se vse centralizira v Ljubljani, drugače bi stvari spremenili.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Erikson ali niste dobili svojih 250 obcin? A ni vsaka obcina samoupravna? Kolikor se spomnim jankovic ni absolutni monarh od trsta do madzarske ampak imate svoje zupane in svoje t.i. samoupravljanje.
Skoda, ker tricetrt odraslih, pa sem rekel premalo, ne zna odrasti. Ce zmagujem, sem jaz zasluzen, ce izgubljam je kriv janez jansa, jankovic, in tako naprej..
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.014
826
113
A sem se mogoče kaj zmotil? Kaj ni res od tega, kar sem napisal?
Problemov pa nimam samo jaz, ampak predvsem tistih 2000 voznikov v enem mescu, ki so dobili kazen, ker so peljali po prednostni cesti.

Ma ves kaj: glede na tvoje poste se mi zdi, da v vsaki stvari vids zarote, napake in podobno. Kandidiraj, povej kaj naj obkrozim pa ti dam glas ter upam na najbolje. Pa tud dvomim, da je res tako, mogoce ti tako dojemas zadeve. Iz prve roke ti priznam, da sem pred leti lep znesek 'doniral' v proracun, zdelo se mi je da so na vsakem ovinku policaji, radarji... skrtka popizdeval sm dobesedno, kazni so samo prihajale. Potem pa se je naenkrat nehalo, policajev sploh ne vidim vec na cesti, vozim normalno pa je. Skratka, ne sekiram se za stvari, ki jih sam ne morem spremenit, delam na tistih, ki jih lahko. To je vsa logika. Denar pa zapickam za druge bedarije, familjo ... :)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Sem se danes peljal po Parmovi (do Mercatorja), 2 avta pred mano gladko v križišču levo.

Tako da imajo verjetno redarji po 2 (?) mesecih še vedno dober biznis tam. :)