Nov Philips TV se avtomatično vžiga sam od sebe

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.864
57
63
Tema je zašla. Da pomirim nekatere. TV je bil odpakiran, naložen software in zapakiran nazaj. Glede okvar je pa tako, vsak ima kako izkušnjo - dobro ali slabo. Jaz hvalabogu večinoma dobre. Vse kar imam oz. sem imel doma od Philipsa dela (za razliko od Samsung-a npr.). Lepo prosim, da se držite samo teme in ne nakladanja raznih domislic, ki s temo nimajo nobene veze.
Nisi razločno napisal. Če prav razumem, je bil TV odpakiran, naložen software in zapakiran nazaj, pred tvojim nakupom?
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Tema je zašla. Da pomirim nekatere. TV je bil odpakiran, naložen software in zapakiran nazaj. Glede okvar je pa tako, vsak ima kako izkušnjo - dobro ali slabo. Jaz hvalabogu večinoma dobre. Vse kar imam oz. sem imel doma od Philipsa dela (za razliko od Samsung-a npr.). Lepo prosim, da se držite samo teme in ne nakladanja raznih domislic, ki s temo nimajo nobene veze.
To da se naključno prižge ni ok.

Ali je tv ali napeljava boš moral pa sam rešit.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Nisi razločno napisal. Če prav razumem, je bil TV odpakiran, naložen software in zapakiran nazaj, pred tvojim nakupom?

Napisal sem, da sem ga jaz odpakiral, naložil in zapakiral (pojasnilo nekomu, ki je rekel, da bo štala z nadaljnjim prevozom TV na drugo lokacijo). Jasno, da sem ga dobil zapakiranega.

Z eno besedo, domnevam, da je problem samo z elektriko in bo tam bp. Bom pa vsekakor upošteval nasvet glede izklopa samodejnega update-a TV.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.864
57
63
Napisal sem, da sem ga jaz odpakiral, naložil in zapakiral (pojasnilo nekomu, ki je rekel, da bo štala z nadaljnjim prevozom TV na drugo lokacijo). Jasno, da sem ga dobil zapakiranega.

Z eno besedo, domnevam, da je problem samo z elektriko in bo tam bp. Bom pa vsekakor upošteval nasvet glede izklopa samodejnega update-a TV.
Svetujem ti, da telekomando odneseš v drug prostor, ali da iz telekomande odstraniš baterije.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Ja to sem videl na Philips forumu. Samo baterije so povsem nove. Bom pa probal vsekakor, če bo še kaj zaj....
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
A da bi pa kaksnega elektrikarja prosil da ti pride mal napeljavo pogledat pa ne?
K konc koncev se ti z elektriko mogoce “nekaj dogaja”..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Meni se je novi Sony OLED tudi sam prižigal ko sem ga namestil. Krivo je bilo da je bilo vso sranje prižgano, razni njihovi "Sync" sistemi ki jim niso dorasli in ko je katera izned HDMI naprav trznila se je TV prižgal. Skratka sranje sem disablal in je to to. Preveri malo to....