Covid-19 Nov mesec je naokoli, pa se zopet prestejmo, ce smo preboleli Covid-19

Ste preboleli COVID-19 oz ga prebolevate?


  • Skupaj glasov
    81

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ste preboleli COVID-19 oz ga prebolevate?

Anketa je javna, da se znebimo morebitnih na novo registriranih padalcev. Itak to ni vec tabu, ce si ga imel, tako da navali narode :zmaga:
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.507
113
V naši bajti smo ga dobili prejšnji teden. Ga je moja prinesla s šihta, kjer je cepnila vsa pisarna.

Znaki pri njej so bili 2 dneva oteženo dihanje (je astmatik, kar verjetno ni pomagalo), bolečine, rahlo povišana temperatura, kašelj. Od doma je delala vse dneve.
Sedaj je uradno že zunaj, ji gre pa noro iz nosa že par dni, še nekaj kašljanja in utrujenost proti koncu dneva.
3 dni nazaj je simptome razvil še en otrok, ampak je zgledalo kot čisti prehlad (samo nos na polno in smrkanje) z rahlo povišano temperaturo. Danes je že praktično dober.

Mene se pa še Corona izogiba. Kar me v bistvu jezi, ker ne vem ali sem asimptomatski ali sploh nisem bil okužen (kar ne verjamem, ker se nismo pazili nič).

Nanjo smo se pripravljali z jemanjem vitamina D in C čez zimo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Za to bi bilo, po moje, najbolje narediti svojo anketo.

Jo bom pripravil.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Sem kreiral novo anketo.

O tvojem odgovoru sem tudi premišljeval, ampak na to lahko odgovoriš že tukaj. Namen nove ankete je ugotoviti način pozitivnih testiranih, tako da tam naj odgovarjajo samo tisti, ki so bili na testih POZITIVNI.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.125
1.221
113
Kaj naj odgovori nekdo ki je v enem dnevu 3x testiran, 2x hitri in 1x prc, na hitrem 1x pozitiven ostala dva testa kasneje negativna
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Poglej v temo za testiranja. Po moje se boš tam našel. Vpišeš pa svoje zadnje testiranje.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
250
113
no, pol se nej združi te dve teme... ali pa tole zbriše, anketo pa tja prenese.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Če prav razumem, forum ne omogoča dveh anket na temo.

Naj ostane ločeno, ker dejansko gre za dve različni stvari.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.035
2.356
113
Moj oče se je z enim Covid pozitivnim na kratko peljal v avu, bil pri njemu na kosilu in mu pomagal pri gradnji (tudi jaz sem bil en čas tam) in to en dan preden je dotični ugotovil, da ima Covid, ko se je slabo počutil. Oče je drug dan imel malce povišano temperaturo, vonja in okusa ni izgubil, zjutraj je že bil zdrav. Drug nihče ni dobil nič tako, da sedaj itak ne vemo ali smo asimptomatski ali pa zadeva ni tako izjemno nalezljiva.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Moj oče se je z enim Covid pozitivnim na kratko peljal v avu, bil pri njemu na kosilu in mu pomagal pri gradnji (tudi jaz sem bil en čas tam) in to en dan preden je dotični ugotovil, da ima Covid, ko se je slabo počutil. Oče je drug dan imel malce povišano temperaturo, vonja in okusa ni izgubil, zjutraj je že bil zdrav. Drug nihče ni dobil nič tako, da sedaj itak ne vemo ali smo asimptomatski ali pa zadeva ni tako izjemno nalezljiva.
Saj je bilo že večkrat predebatirano, imaš primere ko ni okužil(a) žene/moža, po drugi strani pa en okuži vsakega ki ga na daleč vidi. Zelo nepredvidljivo (kar je tudi eden od problemov covida). Počakat in boste videli :-(.