notranja vrata

colos

Pripravnik
12. jan 2008
494
6
18
V stanovanju bi rad zamenjal notranja in vhodna vrata. Štoki so vzidani, vrata so širine 75cm. Ponekod je debelina stene samo 6,5 cm kar je težava za tipska vrata. Iščem belo lakirana vrata, lahko s kakšnimi utori, s skritimi panti in magnetnimi ključavnicami. Koga priporočate da pokličem kjer lahko pričakujem neko razumno ceno, Lahko tudi na zs, da ne delamo reklame.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.819
113
Štoke že imaš..torej samo vrata?

Računaj med 300 in 400 EUR po kosu.
 

colos

Pripravnik
12. jan 2008
494
6
18
štoke imam neke prastare vzidane kovinske in ne zgledajo. Zamenjal bi komplet. Ampak ponudbe so take da se kar vsedeš. Če bi bilo 300 do 400 po kosu bi bilo idealno.
 

Hellreiser

Pripravnik
6. mar 2015
111
0
16
Ja in kaj potem, če ne zgleda? V bajto metat dnar je itak never ending story. Rajš pejd na dopust za ta dnar, Na vrata pa štoke pa mal laka za osvežitev, pa si zmagal....
Če te pa nisem prepričal, pa daj par ponudb okoli (lip Bled, jelovica,...) al pa kakšnemu tišlarju za masivo, kar se pa tiče vhodnih vrat, jih jaz jemljem pri Doors, na Bledu!
Upam da sem kaj pomagal...
lp
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.819
113
Aha...potem je druga zgodba.

Če češ imet vrata kot se zagre, s skritimi panti + štoki + montaža...si nekje na 600 EUR po kosu.

(skriti panti so hudo dragi...bi bilo za razmislit, če jih res rabiš...raje boljša vrata na ta račun, kot slaba vrata in skriti panti).

...jaz sem dal dobrih 400 po kosu skupaj z montažo...mislim da je takrat omenil za skrite pante da je doplačilo skoraj 200 EUR.


Pa pred izmero je potrebno stare štoke ven pometat...
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Lip Bled vrata so že okoli 100 €/kos, standardna, podboj okoli 70€/kos, kljuka pa recimo 20€/kos, Se pravi prideš na 200€. Če boš želel skrita nasadila, boš doplačal mislim da okoli 150 €/vrata. Steklena bodo recimo 400€/kos.
 

colos

Pripravnik
12. jan 2008
494
6
18
Lip bled sem dobil predracun drazji od mizarja izdelana po meri. S tem da jih ne morejo vgradit zaradi nestandardne debeline sten. Mizar ni nek salabajzer ampak eden od bolj znanih.
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Meni je naredil mizar trojna komplet vrata po naročilu s skritimi panti in magnetnimi ključavnicami za manj kot 450€/kos. Podboj je objel zid po celi debelini.
Jaz sem imel dodatne želje glede inox trakov v vratih in sem mu jih dobavil, on jih je pa potem vgradil.

Edit: pa kljuke sem dal sam.
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Potem sem zgleda precej poceni prišel skozi. Mene je prišlo 7 vrat (od tega 2 drsne) ter en dodaten podboj, z vsem materialom in montažo skupaj 3300 z davkom, vse narejeno po meri in res tip top, nimam nobene pritožbe. Obstoječi podboji so bili jekleni in sidrani v beton ter vsi skrivljeni, tako da je bilo treba vse obleči v nove podboje. Sem pa mizarja pripeljal v LJ iz Trebnjega.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.665
6.540
113
V stanovanju imam 4 notranja vrata z nadsvetlobo, ki jih bo v prihodnosti potrebno zamenjati. Trenutna vrata so temno rjave barve in že na pogled precej slaba.
Nova vrata želim v beli barvi, nič posebnega. Skratka navadna bela vrata z nadsvetlobo. Nekje sem bral, da bi lahko štoke prebarval na belo in zamenjal semo krila, vendar so tudi štoki slabi. Torej, predvidevam, da je najbolje da se zamenja vse komplet. Baje pa, da ta nadsvetloba zadevo kar precej podraži. Moje vprašanje je, kje bi lahko dobil navadna bela vrata z nadsvetlobo in montažo, najugodneje? Kakšno ceno po kosu lahko pričakujem? Po trenutnih informacijah cca. 500€/kos.
Mogoče kakšna druga ideja, kaj storiti v mojem primeru?

Lep dan še naprej