Nokia Ovi Maps - for free for ever

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
od danes naprej zastojn, za vedno, se pravi je postala zanimiva tudi za vse lastnike mobilnih telefonov, ki so podprti ( http://www.mobilecrunch.com/20...rld/#more-25161 )

je ze kdo uporabljal? kaksne so kaj izkusnje?

Pravijo sledece:
Some of the features of the new, free Ovi Maps with Navigation:

* Maps are stored locally, and no continuous data connection is needed
* Traffic Information in 10 countries
* Lane assistance, speed trap warnings
* Pedestrian mode, including shortcuts only possible on foot
* Free Lonely Planet/Michelin travel guides

kar zveni zelo zanimivo
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Praktično!

Jaz sem jo uporabljal dokler mi ni poteklo preskusno obdobje. Vodenje je bilo kar OK, iskanje je malo drugačno, kot pri klasičnih navigacijah, ampak se ga hitro navadiš, pokritost Slovenije pa je trenutno taka, kot pri prejšnji Monolitovi mapi, se pravi precej OK.

LP, M.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.923
5.195
113
ok za e63 ni zastojn
smile-1.gif
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.777
2.348
113
Pomurje
Na E52 dela normalno, napram Garminu, ki ga meče ven.

Čeprav sem odkljukal netlakovane ceste, še vedno želi vodit čez makedam. Na glavni cesti delajo tudi opozorila za prekoračeno hitrost.

Pa grafika je lepša od Garmina.

Lp
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Na E52 dela normalno, napram Garminu, ki ga meče ven.

Čeprav sem odkljukal netlakovane ceste, še vedno želi vodit čez makedam. Na glavni cesti delajo tudi opozorila za prekoračeno hitrost.

Pa grafika je lepša od Garmina.

Lp


garmin je meni delal, ce sem vkljucil da je backlight vedno prikljucen in ce sem senzor vgasnil - potem ni imel vec garmin tezav.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.777
2.348
113
Pomurje
Sem probal s tvojim predlogom že prej, pa je še vedno tu in tam vrglo ven, ampak sploh ne tako pogosto kot prej.

Lp
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Sem probal s tvojim predlogom že prej, pa je še vedno tu in tam vrglo ven, ampak sploh ne tako pogosto kot prej.

Lp

si sigurno dal tudi da je backlight vedno on? Ker meni je ko sem mel vedno ob polnjenju da je prizgan, je stekalo, ko pa sem presaltal na always on, sem se peljal iz avstrije po neobstojeci cesti na tezno - kakih 20km, baba je gusla non-stop kr ji ni blo jasno kje se vozim, takoj ko sem priso na cesto se je takoj znajdo in me vodil do konca brez da zasteka

aja mogoce se to - jaz imam vkljucen samo interni gps, a-gps in ostale zadeve imam vgasnjene
 

Dr_Strangelove

Fizikalc
1. nov 2007
3.073
2
36
www.pentagon.gov
Samostojne naprave bodo vedno imele svoj lajf. Tako kot niso izginili kalkulatorji, ure in še marsikaj, kar imajo moderni telefoni, tudi samostojne navigacije ne bodo. Samo poglej navigacije v avtomobilih. Prodajajo se za 20 kratnik cene, pa folk še vedno kupuje. Samo, da je vse lepo integrirano in da dela iz škatlice. Tudi če stane update zemljevidov 350 EUR + DDV.