Nokia 8

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Sem našel. Na levem spodnjem vogalu se pojavi simbol za SMS. Ni dovolj, da nanj tapneš ampak ga je potrebno povleči. Potem se pojavi nekaj prednapisanih SMS-jev.
Hvala
smile-1.gif
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
A je mogoče tisto ovbvestilo glanec kaj povečati? Obvestilo o zgrešenih klici, emailih in SM je precej majhno
smile-1.gif
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
581
113
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
A je mogoče tisto ovbvestilo glanec kaj povečati? Obvestilo o zgrešenih klici, emailih in SM je precej majhno
smile-1.gif

Tale glance je precej debilen, nič se ne da nastavljat.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
581
113
Upam da bodo tudi na 8 izboljšave, kar se kamere tiče, ampak glede na to da telefon veliko uporabljam, ne bi tvegal z beto, ker je že tako ali tako celoten android sam po sebi beta
evil.gif


Drugače je telefon kot telefon zelo ok, nima nobenega wow faktorja, je pa zelo dobro razmerje med ceno/zmogljivostmi. Pa posodobitve so res hitre, za svet androida.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
581
113
Uradno potrjeno je tudi, da bo vmesnik za kamero posodobljen na takega, ki je bil predstavljen na nokia 8 sirocco. Zelo pozitivno:)

nokia-8-sirocco-manual-camera.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: legenda

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Zanimiv pripetljaj se mi je zgodil na letališču v Amsterdamu. Zaradi Nokie 8 bi kmalu zamudil letalo, saj so me zadržal cca 20 minut. Namreč pri RTG so očitno opazili nekaj čudnega. Telefon so pregledali večkrat, se čudili, razmišljali, kazali s prstom,... nato so prišli do mene, da sem odstranil zaščitni ovitek. Tudi tega so vizulano temeljito pregledali, nato so spet spustili čez RTG. Ni pomagalo. So poklicali okrepitve, tako da se je z enim telefonom ukvarjalo 5 mož. Nakar me po 20 minutah pokličejo k sebi, da si še jaz ogledam, kaj jih je zmotilo. Namreč na sliki notranjosti telefona je bilo opaziti več cm palčka pod poševnim kotom, ki bi bil lahko nožiček. Vprašali so me kaj je to. Odgovoril, da ne vem. Nato, ali sem odpiral telefon. Rekel, da ne. Nato so me me vprašali, če ga lahko odprem. Sem rekel, da ne vem, verjetno pa težko z roko. So rekli, da ga bodo z izvijačem. Ok. Kaj pa naj. No potem, pa je eden od njih rekel, da me naj kar spustijo.
Doma sem malo pogooglal in videl, da nisem edini s težavo na letališču. Tista palčka je bakrena ploščica za ohlajanje.
 

Priponke

  • Nokia8.gif
    Nokia8.gif
    161,2 KB · Ogledi: 370
Nazadnje urejeno:

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
581
113
Uf..no to pa je zanimivo. Kolikokrat si pa že letel s tem telefonom do tega pripetljaja?
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
To je bilo drugič. Na zagrebškem letališču sem šel brez težav, nazaj iz Amsterdama pa kot je zgoraj opisano. Je pa na RTG res zgledalo kot nek tujek poševno skoraj čez vso dolžino telefona. Zanimivo je še to, da sta po cca 15 minutah prišla tudi 2 popolno opremljena specialca, ki pa sta šla nato mimo v sosednjo sobo. Morda tudi slučajno.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Zanimivo. Mene so spustili že ene dvakrat BP čez z tamalim švicarjem, ki ga imam kot obesek na ključih... Sem ga pozabil odstranit predhodno, ampak tut omenil ga ni noben...
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
581
113
Sem videl tole, nisem pa probal. Se mi zdi da android in aplikacije že tako ali tako niso nek pojem stabilnosti, pa ne bi ravno eksperimentiral še s takšnimi zadevami:)

Žal je kamera harversko res v p*zdi. Prej sem imel lumio 950XL in ta je imela res vrhunsko kamero. Tu pa je problem hardverski, vsaj kar se slabe svetlobe tiče. Če si od prej navajen nečesa vrhunskega, je tole porazno. Naj bi prišel SW update, ampak močno dvomim, da bo nekaj revolucionarnega.

Ne glede na to, pa še vedno mislim, da ima ta telefon vrhunski price/performance.
 
Nazadnje urejeno:

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Jaz sem vzel osmico (ni še prišla po pošti), pa upam na dosti izboljšanja kamera po novem updatu (camera pro dobi). Procesor je boljši, pa cenejša je osmica. Za malo več kot 300€ jo že dobiš.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Jaz sem vzel osmico (ni še prišla po pošti), pa upam na dosti izboljšanja kamera po novem updatu (camera pro dobi). Procesor je boljši, pa cenejša je osmica. Za malo več kot 300€ jo že dobiš.
Kje jo dobiš za malo več kot 300? Jaz sem gledal 7 plus na Amazonu za 335 (brez davka), pa še všeč mi je, da ima fingerprint zadaj (navajen z nexusa).