Nokia 5230 DivX, data kabel,"must have" aplikacije

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Bom kar v eni temi vse vprašal da ne smetim:

1.Kako usposobit gledanje filmov na telefonu? Baje divx/xvid nista podprta po defaultu in je treba zadevo naložit gor. Kaj vse rabim da lahko filme gledam gor, ter kater programček naj "nabavim" (free) da nekako zmanjšam velikost datoteke filma na PCju in potem po kablu prenesem na GSM? Pač filmi so na PCju tudi 2-3GB veliki kar je veliko za na kartico.

2. Zraven telefona ne dobiš data kabla za povezavo z PCjem.
bonk.gif
Koliko tak kabel stane okvirno (original ali neoriginal, koliko je razlike?).

3.Pa ketere aplikacije priporočate da "vržem gor" ter kje dobiti?

Najlepša hvala
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
1. Potrebuješ predvajalnik .avi datotek. Zelo dober je Smartmovie, ki ima poleg konverter, da zmanjša resolucijo filma in s tem tudi samo velikost. Konvertiranje je menda nujno na tej nokiji, zaradi mid range procesorja oz. nimaš 1Ghz procesorja, da bi kar v polni resoluciji poganjal filme.

2.Kabel nabavi na ebayu za par eur, največ 5. Pri nas ga pomojem pod 10 eur ni.

3.Rabiš jbak - taskmanager ostalo pa ti še bodo dopisali
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
A mi lahko kdo pove če se da zaklenit ekran,tako da bi telefon zaklenil in bi moral vtipkat kodo preden ga odkleneš?
Se da to narediti kar tako ali bi rabil kakšen namenski program?
 

princip

Pripravnik
20. avg 2007
113
0
16
Lj
V nastavitvah poišči zakasnjeno samozaklepanje telefona in določ čez koliko minut naj ti tel. zaklene. Potem pritisneš gumb za ugasnit tel. in izbereš zakleni telefon. Če nočeš, da se ti telefon zaklepa na določen čas s kodo, izberi recimo 900minut... Še prej pa seveda naštimaš kodo za zaklepanje telefona.
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.144
329
83
38
1. ker uporabljam linux, mi je zelo priročen ffmpeg in ga konvertam direktno v mp4. film teče tekoče in tud ko vrtiš naprej ima pol sekunde, da ga začne naprej loadat.
2. kabel sem naročil preko ebaya. čakal sem 13 dni. cena s poštino je bila 1,53€.
3. se pa že ne spomnim, kaj je bilo vprašanje :p

lp