Noise canceling slušalke

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Izbiram noise canceling slušalke. Pregledal sem tech review-je in pričakovano so vse top slušalke od 200 do 350€. Potem sem šel pa gledat na amazon.de bestsellerje in vidim, da je večina bestsellerjev (kitajcev) pod 100€ in vsi s konkretno cifro reviewerjev ocene skoraj 5.

So to vse fake ocene ali se da dobit solidne nc slušalke za takšen denar?
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.453
335
83
Fake ocene pri cenejših artiklih niso, ker folk, ki da relativno malo denarja ne pričakuje veliko in je zadovoljen s tistim kar je za ta denar dobil.

Imam že precej stare Parrot Zik 2. Če so nove korek naprej boš zadovoljen. Bi pa upal stavit da je recimo omenjeni Parot Zik 2 boljši od novih no name kitajcev.
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
499
172
43
Tole je preiskušeno uredu. Pa sem uporabljal tudi Bose Quietcomfort 35. Normalno so Bose boljše in kvalitetnejše, ampak za manj kot polovico cene so te Sennheiser vrhunske. izdelava malo bolj plastična ampak zvok zelo dober. Definitivno vredno nekaj 10€ več od kitajcev...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jason in DizzyReed

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Vzel sem TaoTronics 046 za cirka 100€. Imajo hibriden ANC, zvok odličen, malo poudarjeni basi, baterija z vklopljenim ANC drži cirka 15 ur.. zelo zadovoljen.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.174
267
83
Sennheiser so ok za svojo ceno, samo je luknja za uho precej manjša kao pri Bose, za kakšno dekletce ok, za nas Vulkance pa žuli po določenem času nošenja... ni problem v tehniki ampak obliki oz. velikosti. Realno gledano je tudi anc pri Bose qc35 ii precej boljši, kar pa vidiš šele ko imaš oboje skupaj.
Pa včasih igra vlogo da jih lahko na kabel daš, npr na letalu da ne izklapljaš bt-ja, večina jih ni dual.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Jaz sem v ZDA testiral v enem best buyu ene zraven drugih (je bilo kakih 20 slušalk priklopljenih) in sem se takrat odločil za Sony XM-3. Sicer so bile 380€ na ebayu ampak so vredne vsakega centa. Udobne, velike, vrhunsko izničijo zunanji zvok, baterija pa drži 30 ur - v 15 minutah pa se napolnijo za 4 ure.

Na letalu so pa sploh vrhunske recimo.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Kak predlog tam do 200 EUR, v skrajnem primeru do 250. Lahk je tud brez NC. Obvezno čez cela ušesa in ne in ear. Uporabljale se bodo večinoma doma, povezane z iphonom in apple music, se pravi ACC format glasbe. Pogoj dober in mehek globok bas, ker se bo poslušalo predvsem stari rock, katerega mnoge grupe imajo dobro ritem sekcijo, bas ne sme bit trd za "štanc" komade. Trenutne applove inear so kr OK, za to. En primer glasbe

 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
499
172
43
Za domače poslušanje v tem rangu bi jaz vzel Beyerdynamic DT990. So pa odprti tip slušalk - se pravi nasprotje NC slušalkam.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Kak predlog tam do 200 EUR, v skrajnem primeru do 250. Lahk je tud brez NC. Obvezno čez cela ušesa in ne in ear. Uporabljale se bodo večinoma doma, povezane z iphonom in apple music, se pravi ACC format glasbe. Pogoj dober in mehek globok bas, ker se bo poslušalo predvsem stari rock, katerega mnoge grupe imajo dobro ritem sekcijo, bas ne sme bit trd za "štanc" komade. Trenutne applove inear so kr OK, za to. En primer glasbe


karkoli od Audio Technice, Sonus Art ima trenutno dva modela ultra ugodna. sem jih mislil nabavit, pa si za black friday v tujini privoščil Sennheiserjeve PXC 550 - vrhunske! sem sicer hotel nabavit Bose, pa so bile zvočno Sennheiser bolje ocenjene, kar se tiče ANC pa je opravil svoje delo (naspidirani kitajci in malčica slabe volje na letalu, nisem slišal ničesar, gledal sem film, so bili tudi tihi deli vmes, brez motenj), en del poti nazaj je imel tudi propelersko letalo, kjer se motorjev ni slišalo čisto nič. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: tobacco in map