Noge pod armaturo

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
alter11.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mislim .... boli me žnjurac za gosence, bolj me tole zanima : recimo da me tale punca pelje v Portorož na kofe, je to varno, da je takole za volanom? Ker če se mi digne in zaplete v šalthebel in volan .. znajo biti težave. Bi bila potem čudna crash investigation .
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Mislim .... boli me žnjurac za gosence, bolj me tole zanima : recimo da me tale punca pelje v Portorož na kofe, je to varno, da je takole za volanom? Ker če se mi digne in zaplete v šalthebel in volan .. znajo biti težave. Bi bila potem čudna crash investigation .
Mah sej vem mi starejši, ampak a si opazil, da so prevleke cenene in brez dvojnega šiva, sigurno gre za vzhod Evrope ali pa mogoče jug zda.
glede izleta v mesto rož pa dokler te ne grabi za tvoj šalthebl je vse OK
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

No, ni OK. Kar naj grabi za šalthebel.
Drugače pa jaz zijam vsepovsod drugje, samo po prevlekah zicov ne. Je z mano zato kaj narobe? :sprasujemse:

P.s. - kakor gledam, kaže da je punca MILF :p . Torej je še posebej slastna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: pinkobalinko

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Dentex ima poklicno deformacijo. On o cvirnu, ti o plehu
Ti pa praviš, da bi se tvoj piton kar v saltheber in volan zapletel?
Jaz bi svojega raje kam drugam
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
.. tisti rdeč avto zadaj.
Ono je Škoda Favorit zgleda in sem najprej mislil, da je moj bivši in ker se mi je zdela dečva znana ... slika je stara IMHO vsaj dobrih 10 let in punca na njej tudi takrat enih slabih 30 ... po sedežih sodeč, Škodilak ni bil moj :evil: ... punca pa mi je vseeno nekako znana :zardelalter: ... zna bit, da je kdo našel napravo, ki je slikala, pa slike dol pobral :cheer: ...

------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Preklemanski kjurci, vse dobre bejbe ste že prefjukali :mad: . Za vami niti trava ne raste več!

Barabe! Nam ko smo malce bolj kasni, nam pa ostanejo samo še mačke ali kako? :bonk: