NLB pay

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Jaz prompte za Gpay ignoriram, kolikor štekam, je opcijski. Avtorizacije plačil še vedno delajo.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.357
298
83
Sem zvedel...ker imam kao staro kartico, čeprav velja še eno leto, je ne morem dodati v gpay, kartico sploh ne najdem in sedaj ne morem plačevat ne dvigovat, novo čakam cca 1 teden ali več, preg grem pa na morje. Super so zrihtal...kako staro aplikacijo dobit ne to posodobljeno...da bi lah po štacun plačeval ker novo debetnonal kaj so ne bom dobil prej?
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.757
115
63

Kako aktivirate in uporabljate NLB Pay z Google Pay?​



  1. Odprite NLB Pay ter posodobite NLB Pay na najnovejšo verzijo.
  2. V NLB Pay za izbrane kartice izberite možnost »Dodaj v GPay«, na ta način boste omogočili plačevanje s to kartico z Google Pay.
  3. Paziti morate, da v trenutku dodajanja kartice v GPay kartica ni blokirana in da je s kartico omogočeno plačevanje na spletu in v tujini, nastavitve pa kasneje enostavno spremenite v NLB Pay.
  4. Ko je kartica dodana, je za plačilo potrebno samo odkleniti telefon in telefon prisloniti na POS terminal. Plačilo se opravi hitro in enostavno, ob vsakem plačilu pa boste obveščeni z zvočnim signalom.
  5. Privzeto kartico za plačevanje ali izbiro drugih kartic za plačilo je možno opraviti v NLB Pay, kjer je možno opraviti tudi vse nastavitve kartic in preveriti seznam vseh transakcij.
  6. Z izbrano kartico lahko sedaj brezstično plačujete na prodajnih mestih.

Več na naši spletni strani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: smoukar

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
qrc jih gleda, NLB Pay od posodobitve krešira tudi če pobrišem kukije, data...
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
l...kako staro aplikacijo dobit ne to posodobljeno...da bi lah po štacun plačeval ker novo debetnonal kaj so ne bom dobil prej?
Lahko dobiš, ampak ne deluje. Meni nova krešira, stara pa deluje ampak javlja da obstaja posodobitev in da dokler ne posodim ne morem uporabljat nlb pay.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
Kartice v Google Denarnico dodaj ročno. Pri brezstičnih plačilih izberi Google Pay, pa ne boš NLB-Pay nič več potreboval.
Zaenkrat sem prek google paya poskusil samo polnjenje revoluta kar ne deluje, enkrat je zavrnjen zaradi "omejitve zneska vaše banke" (900€) drugič nižji znesek (90€) pa je bil zavrnjen kar tako brez obrazložitve. Zaenkrat nikjer ne vidim da bi bilo 900€ znotraj kakršnekoli "omejitve zneska vaše banke", saj naj bi imele banke v okviru Mastercarda praviloma gpay limit najnižje na 1000€ - če ga sploh imajo.

Online plačila preko mi pa pač včeraj in danes ne delujejo, ker je treba potrditi notification, ki ne pride glede na to da nlb pay ne deluje.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.302
826
113
Ne moreš verjet.... A kdo ve, kako dela Apple, ker ko cel svet naekrat nalaga update IOS-a vse dela, tukaj pa je problem z novimi uporabniki, ki jih je manj, kot v najmanšji metropili na svetu.



1686834567141.png
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
In kako manjšinski lastnik politično nastavlja vodilni kader? Če so GDR lastniki kaki slovenski tajkuni, zakaj bi ti poslušali politiko? Če je pa tu skrita država, je pa to zelo verjetno protizakonito.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.406
3.493
113
In kako manjšinski lastnik politično nastavlja vodilni kader? Če so GDR lastniki kaki slovenski tajkuni, zakaj bi ti poslušali politiko? Če je pa tu skrita država, je pa to zelo verjetno protizakonito.
In kaj če je protizakonito.
Koga to zanima v naši banana republiki.

Še zakonodaja jim omogoča da so lahko skriti, razen če se sami prijavijo.

Ej bizi kje ti spiš, da te ne ukradejo!!!
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.554
5.529
113
Ne moreš verjet.... A kdo ve, kako dela Apple, ker ko cel svet naekrat nalaga update IOS-a vse dela, tukaj pa je problem z novimi uporabniki, ki jih je manj, kot v najmanšji metropili na svetu.
Tudi Apple ni imun.


Last week, the Apple Store servers also went through some major issues right after the start of the iPhone 14 pre-orders. Many customers were unable to complete the checkout or trade-in process in time, which resulted in them getting increased delivery estimates once the issue was fixed.
On social networks, some users have also noticed that the company’s servers are slower than usual since the release of iOS 16. Not only does the update take hours to download to the device, but installing apps from the App Store is also taking longer.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.505
5.503
113
nobeden ni imun. kdor dela, greši. ampak eni bodo enim odpustili vse, drugim pa nič. to je pa že nekaj, kar bi moralo razmišljujočem posamezniku dati vedet, da je čas korak nazaj stopit pa 10x zadihat. saj mende nismo že tu, ko se nerga in sitnari že iz navade.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.302
826
113
nobeden ni imun. kdor dela, greši. ampak eni bodo enim odpustili vse, drugim pa nič. to je pa že nekaj, kar bi moralo razmišljujočem posamezniku dati vedet, da je čas korak nazaj stopit pa 10x zadihat. saj mende nismo že tu, ko se nerga in sitnari že iz navade.
Jabe se strinjam. Edino ne gre mi skupaj, da znasa Premuim paket 14,20€ (menda se kmalu drazin na 14,90€) zato da; leta 2023 Appla Pay ni, APP steka in da dajo nedodelanega v public release, da obresti za delozite ni, da se osebni bancniki menjajo v vsak mesec, ipd.

BTW, Stroski racuna v Sparkasse Avstrija 20,83€ kvartalno, ne mesecno. Seveda vse to, kar sem zgoraj napisal, da pri nas ne dela, v Sparkasse pa deluje. In to odlicno.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.505
5.503
113
Jabe se strinjam. Edino ne gre mi skupaj, da znasa Premuim paket 14,20€ (menda se kmalu drazin na 14,90€) zato da; leta 2023 Appla Pay ni, APP steka in da dajo nedodelanega v public release, da obresti za delozite ni, da se osebni bancniki menjajo v vsak mesec, ipd.

BTW, Stroski racuna v Sparkasse Avstrija 20,83€ kvartalno, ne mesecno. Seveda vse to, kar sem zgoraj napisal, da pri nas ne dela, v Sparkasse pa deluje. In to odlicno

Torej se prestavis. Na šparkase in/ali A... Kje problem? Z veseljem spremljam tvoje odločitve s tujimi bankami. Ne cutim nobene lojalnosti do nasih.

Ampak zaenkrat je vse bolj kot ne z dezja pod kap. Res pa je, da sem bancno poslovanje doterala v nulo in namesto, da placujem provizije in pakete, pisem maile za obrazložitve za trenutne zastonjkarske transakcije sem pa tja. Se mi da...