NKBM privatizacija / kupiti delnice v 1.rundi?

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Sefan pravi:
Zaka Gantarju tolk (glede na predhodne najave) ter zakaj malim vlagateljem manj (glede na predhodne najave)
13.gif

Tut Gantar ni dobu tolk kolikor je vložil
grims-1.gif

pač so ocenili, da so vzajemci KD prava naložba
tongue-1.gif
 

ales27

Pripravnik
12. okt 2007
72
0
6
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Eni na rtvju pišejo bedarije!


"4. rekli so, da bodo imeli vsi institucionalni kupci, oz. kot jim rečemo pri nas, dobro poučeni kupci, vsi enake možnosti nakupa. A so jih res imeli? Zakaj torej nista Probanka in Pivovarna Laško dobila nič?? Njihov denar smrdi??"

Pivovarna laško!?!?, dejmo jim celo Slovenijo prodat, [censored] no, eni so res debili.

Daj ne bodi bedak. potem boš pa jokal, zakaj ni konkurence - zakaj je monopol in zakaj cene rastejo v nebo!
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ponudba danes ob 11.20 na GBD: 36 EUR / delnico, kar je + 33% (dva dneva ni 10% omejitev)

Ampak verjetno se bo kmalu umirilo ...

Noker
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Zanimivo ... :D
Zanimivo je tudi, da ima Citigroup naročilo, če gre preveč gor začni prodajat, če gre preveč dol začni kupovat....
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.564
2.417
113
Danes dobil 10 kuvert.... od Banke Koper, MP, Poteza, .......

Da so zasledili mojo odločnost za investiranje na trg kapitala.

A je kje kakša anonimnost tukaj......
stupid-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik jakao pravi:
vaba o dodatnih delnicah po 12.9.08 je očitno dovolj močna -
Ni le to. Fora je v tem, da je vsak dobil le nekaj delnic, kar skupaj znesek kakšnega jurja ali dva EUR. To je pa vsota, pri kateri sedaj ne zaslužiš nič konkretnega (v absolutnem znesku mislim), če pa se recimo počaka na kakšen prevzem, itd. zna pa cena tudi kaj bolj konkretno narasti.
 

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com


ksz ...

Delnica NKBM je nekaj dni zapored padala, danes se je zopet vrnila nad mejo 40 EUR ... Kolegica me je nekaj spraševala, če vam kaj bo z njimi - pa nimam pojma.
smile-1.gif



Ima kdo kakšno mnenje? Pogled? Oceno - kaj se bi lahko zgodilo s tečajem v naslednjem obdobju in kaj je najbolj 'pametno' - počakati ali prodati?


lp, kostevc
 

blackman

Pripravnik
2. sep 2007
227
10
18
Jaz sem prodal, ampak ne zato ker mislim da ne bo več rastlo. V zelo kratkem času sem ustvaril 50% donos, s tem sem zadovoljen. Zato grem v druge naložbe, počasi se umikam na Balkan.