Nizozemci končno ugotovili zakaj so Cerkve ?

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Gledam danes eno oddajo na orf in glej začnejo kazat cerkev na Nizozemskem. Not so stene za plezalce, saj je cerkev visoka in bp postavijo te sten. Zvečer pa se cerkev spremeni v DISKO.

Kdaj bo to k nam prišlo ?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Sej župnik Dori je že pred 10 leti pri nas naredil modno revijo v crkvi, pa so ga potem za kazen doportirali v Nemčijo.
grin1.gif
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
so prostri kjer delaš, so prostori kjer se zabavaš in so prostori kje pač moliš (če), zdej če maš tak fetiš
rolleyes-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Kje se bodo pa pedofili zabavali, če cerkve preuredimo v plezališča in diskoteke...?
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
hjaa.. od mojega kolega iz nizozemske sta oba, mati in foter, duhovnika. Itaq da ko sem to slišala me je skoro kap, in mi ni blo jasno kera vera je to, pa sem dobla razlado da kr katoliška. Še bol me je šokiralo, ko mi je kolega reko, da dela fotru powerpoint predstavitve za nedeljsko mašo. In da je vsako nedeljo od svojih 3 otrok izbral en predmet, ga prinesel v cerkev in okoli njega spletel zgodbico za otroke.

Hm.. Se mi zdi čist drugače ko pr nas ko sem bla 2x v cerkvi in je oni tip spredaj skor umrl, oz. vsaj govoril je tak ko da bo ga pobralo v naslednjih 2 minutah..

Torej zakaj ne disko pa plezalna stena??
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
prav imas andrej, jaz tudi cakam, da bos to rekel, ko bomo imeli dzamijo. seveda ne bos upal o tem na forumu niti crhniti, ker ti bodo musliji jebali vse po vrsti in grozili, da ti bodo pobili familijo.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
tale topic je pa direkt zalitev in spodbujanje k verski nestrpnosti in prosim moderatorje, da ukrepajo!
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
tale topic je pa direkt zalitev in spodbujanje k verski nestrpnosti in prosim moderatorje, da ukrepajo!

Topic ni nobena žalitev ali spodbujanje k verski nestrpnosti, katere si se mimogrede posluževal tudi sam. Mogoče je žaljitev samo za tiste trdno prepričane vernike, katerim je že sama zabava greh. Se najdeš notri?
smirk-1.gif


btw... Meni je več kristjanov "jebalomater" in "grozilo", kot muslimanov....
 
Nazadnje urejeno:

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Citat:
Uporabnik medvedka pravi:
hjaa.. od mojega kolega iz nizozemske sta oba, mati in foter, duhovnika. Itaq da ko sem to slišala me je skoro kap, in mi ni blo jasno kera vera je to, pa sem dobla razlado da kr katoliška.

Tule pa mislim, da se motiš. Kolikor vem pri katolikih ženska ne more biti duhovnica, kjerkoli po svetu. Da ni slučajno rekla, da so kristjani?

lp
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Sej najbolj da vse religije izginije bomo mel saj mir

To ni možno že zaradi dveh razlogov:
- kapital, ki ga ima RKC je enormen in tega se ne da tako hitro izbrisati
- ljudje smo po naravi vodljiva bitja, imamo čredni nagon in kot taki rabimo nekoga, da nas vodi. V veliko primerih so to tudi župniki.
wink-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Citat:
Uporabnik medvedka pravi:
hjaa.. od mojega kolega iz nizozemske sta oba, mati in foter, duhovnika. Itaq da ko sem to slišala me je skoro kap, in mi ni blo jasno kera vera je to, pa sem dobla razlado da kr katoliška.


Tule pa mislim, da se motiš. Kolikor vem pri katolikih ženska ne more biti duhovnica, kjerkoli po svetu. Da ni slučajno rekla, da so kristjani?

lp

pa mislim, da se ne moti, da je ena veja, kjer dovoljuje ženskam biti duhovnice.

sej baptisti tut spadajo pod katoliško vejo, pa se duhovniki lahko poročajo, imajo familije, pa v cerkvi pojejo "vesele" pesmi pa nimajo ogrl (no vsaj v Trnovem v Lj jih nimajo)
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Pozdravljam takšno modernizacijo cerkva. Sploh če želijo pridobiti čimveč mladih jim pač morajo ponuditi nekaj, kar zanima tudi njih. Če bojo dovolj časa v cerkvi, pa tudi če bodo samo plezali - gledali filme - plesali, obstaja velika možnost da povzamejo kakšno dobro plat vere ...
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Ja to so evangeličani npr (npr Sedma nebesa), so tudi v Sloveniji.Mislim, da je v tudi v Prekmurju ena duhovnica. Samo oni spadajo pod kristjane, niso pa katoliki. Katoliki so ravno tako svoja veja pod kristjani kot so evangeličani svoja veja pod kristjani.
lp
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
ksz
si predstavljate kakšen plaz zgražanj bi to v naši prtišjeni ozkogledni državi poželo? Takoj bi bla ona mamika, ki je smotana, na trdih drogah- predsednica društva za šolo po meri človeka al neke, bi se razburjala po Trenjih. Kako bi to blo hahahah
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Citat:
Uporabnik medvedka pravi:
hjaa.. od mojega kolega iz nizozemske sta oba, mati in foter, duhovnika. Itaq da ko sem to slišala me je skoro kap, in mi ni blo jasno kera vera je to, pa sem dobla razlado da kr katoliška.


Tule pa mislim, da se motiš. Kolikor vem pri katolikih ženska ne more biti duhovnica, kjerkoli po svetu. Da ni slučajno rekla, da so kristjani?

lp

pa mislim, da se ne moti, da je ena veja, kjer dovoljuje ženskam biti duhovnice.

sej baptisti tut spadajo pod katoliško vejo, pa se duhovniki lahko poročajo, imajo familije, pa v cerkvi pojejo "vesele" pesmi pa nimajo ogrl (no vsaj v Trnovem v Lj jih nimajo)

pardon, ne spoznam se, jaz sam vem kaj mi je povedal
grin1.gif
dopuščam pa seveda napako pri prevajanju..

sem pa bla res čist paf ko sem to čula.. sem jih mela tudi priložnost spoznat, pa sta oba res face..
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.948
1.260
113
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Z mojega vidika, zelo pametna poteza!!
smile-1.gif


Samo kako pa bi zgledala zabava v cerkvi pa me ne vprašat
hysterical-1.gif

so pokazali po tv v bistvu čisto normalno: dj z platenšpileri
wink-1.gif