Nižanje P207

cedo

Zelenc'
9. nov 2010
1
0
1
Zdravo!

Rad bi znižal svoj avto P207 in ker nočem, da bi bila vožnja preveč trda sem razmišljal, da bi dal gor športne vzmeti H&R, ki bi mi znižal avto za 35 mm (delat bi dal pri A3M-u), nato pa bi gor dal še kake luštne feltne 17 col. 35mm sem izbral zato, ker se mi gre za videz poleg tega pa bi rad da to čim manj vpliva na udobje vožnje.Bi prosil kakšne nasvete od strani tistih, ki imate s tem izkušnje. Ali je dovolj če vzamem samo vzmeti ali moram vzeti tudi amortizerje.Kako ta komplet vpliva na vožnjo? Če ima kdo slučajno spuščeno P207 bi prosil za kake fotke,da si bolje predstavljam kako to izgleda.
Za vse nasvete se že v naprej zahvaljujem
 

Gresnik

Pripravnik
1. sep 2007
341
0
16
po koroški se vozi en srebrn. zgleda kr zanimiv. če ga vidim kje ga škljocnem
wink-1.gif


kar se pa a3m tiče so pa definitivno predragi. se najde kak mehanik ko isto delo nardi 2x cenej po mojem
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
a3m je glavni uvoznik H&R za slo.......tak, da če misliš vzet to firmo kr tam vzami, ker boš dobil dobro ceno...... Jaz sem vozil 2 leti h&r in če bi si šel zaj kaj gor metat bi tudi vzel isto..... jaz sem mel sicer znižan avto spredaj 4 odzadaj pa 6 cm....kar se tiče preformanc nimam kaj za rečt, ampak za vtrgat spojler pa unič podvozje, je pa tudi blo fino .......

No če boš jemal ti priporočam, da zamenjaš komplet (komplet kit = fedre + amortizerji) al pa daš gevindo, samo tista je kr okoli jurja..... Kar se pa tiče menjave pa je tako kot so ti že ostali svetovali......to ti menja lokalni majster al pa kr sam če imaš čas, ker res ni neka umetnost.....nimaš eno uro kaj delat....potem pa še avto obvezno na optiko!
Aja kaj pa se tiče trdote in tega.......pa je blo vsaj takrat, ko sem jaz jemal tak......da sta obstajali za moj avto dve različici..... sport in pa confort al kak se je že reklo......tako, da bi ga lahko tudi samo spustil in prihranil s tem na udobju, ampak se mi ni zdelo smiselno......
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.276
273
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
...ki jih kupiš TU
smile-1.gif

Se strinjam.

Vzameš H&R, mehanik naj ti zamenja, narediš optiko, potem pa še homologacijo.

Amortizerje pa naj ti nekdo točno preveri v kakšnem stanju so (če pušča ipd.), da ne boš čez en mesc spet razkopavu avto
smile-1.gif



A3M, Amortizer d.o.o. imajo preveč navite cene.