Nivea straight & easy

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Kolikor sem brala po forumih je to en navadn larifari. Mogoče edino primeren kot zaščita pri likanju. Imam pa Hot Glatt od L'oreala pa čisto minimalno zravna lase. Pomojem gre za podobno zadeva, pač na bazi silikonov. Z likanjem je pa zadeva že bolj uporabna.
 

Principessa

Pripravnik
1. nov 2007
68
0
6
za devetimi gorami
Thanks, da ste se odzvale na moje vprašanje.
priden.gif


No ja, se mi je kar zdelo, da je to spet en trik, s katerim bojo probal služit ...
frown-1.gif

Sej drugače nimam skodranih las, sam mal čudn mi stojijo in sm se že tok navadla na likalnik, da kr ne morm brez njega
srce-1.gif


Anamarija, kje si pa kupla Hot Glatt od L'oreala? Pri frizerki ali v Mullerju/ dm-u ipd.?
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Ni za nasedat verjem. Js sm si po res dolgem premisleku sla kupit, potem sm ga pa dala mamici naj ga ma ona. Men ni las zravnal kej dost, mogoce MALO.
Alternativa da ne uporabljas vedno likalnika; kupi si ogromno okroglo krtaco in si naviji lase medtem ko si jih susis s fenom ( ne, ne bojo bli valoviti ampak lepo naravno ravni in blesceci -preverjeno!!).

Js uporabljam se spray od Scwarzkopfa za lazje cesanje (spray razprsis na mokre ali suhe lase) - men jih med drugim tudi zravna, ce se potem pocesem z glavnikom (in ne s krtaco). Odvisn je pa spet od strukture lasu.

V glavnem, poskus cim manj uporabljat likalnik res.
 

Principessa

Pripravnik
1. nov 2007
68
0
6
za devetimi gorami
Sej dam pred likanjem zaščito gor. Pa likanje enkrat na teden full škodi lasem?? Mi je rekla frizerka, da ni panike, sam da morm obvezno dat zaščito gor ...
Ah, krtača in fen pri meni odpadeta, ker bom pol po mojem mela full naelektrene lase in bo zgledalo kot da me je štrom. Bom pa za foro probala enkrat.
Kakšno krtačo pa uporabljaš? Ker jih je full vrst. Al to ni pomembno - glavno, da je ogromna in okrogla?
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
kovinska krtača s plastičnimi ščetinami zna bit pomoje kr uredu... vsaj pr frizerju sm zmerej take narajmala... pa še en offtopic: ma mogoč katera s skodranimi lasmi narejen frfru? ker jz mam neke čudne želje po njemu, pa me je strah da mi bo ful čudn stavu kljub likanju...
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Plasticne scetine vsaj, se boljse pa je ce mas lesene ampak se tezko dobi ze... Js sm zmer uporabljala lesene scetine zarad bojazni da bi se mi lasje prevec zapletl in bi me pol prevec cukal k bi se hotla odfecljat.

Likanje 1x na teden je sprejemljivo nekje ja, moja kolegica si jih ravna vsak drug dan in ma ze cist unicene lase, take suhe krepaste, ne glede na to kok daje balzama pa tega sranja gor.
Js si jih likam res sam za posebne priloznosti, to znese recimo 2x na mesec.

@ Sandrca; frfru za skodrane lase sm sicer ze vidla, ampak bo mogu bit daljsi da ti bo lepu padu in predvsem se bos mogla hodt redno strizt. Ce bi nalepla slikco las, bi blo lazje kej povedat.
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
V Mullerju. Ni drago. Pod hairstyle-ing proizvodi. Če imaš naelektrene bo to zihr pomagal. Al pa Klasov silikon (Lek). Lesene krtače pa dandanes tudi že na vsakem vogalu rinejo.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
@mackaGRRR:

evo slikco,sm pa ta ta desna (z mal bl svetlo čupo:D in hvala, vem da sm totalno nefotogenična, ampk trenutno je govora o laseh, mar ne?:D)
125072-P8010074.JPG
 

Priponke

  • 125072-P8010074.JPG
    125072-P8010074.JPG
    81,6 KB · Ogledi: 269
Nazadnje urejeno:

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Emm, ja mislm da bi se dal kej narest s frfrujem ker mas mocneje nakodrane sele proti koncu... Za zacetek poskusi s kaksnim daljsim frfujem, al pa si dej tako kot prijateljica na sliki, preco pocesi na stran in ugotovi, kako se lasje obnasajo. Ce mas preco na sredini, zgleda sicer ok, ampak probi se tko narest no.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
no bomo sprobal..tnx za nasvet... drugač pa se tut zgori kodrajo sam mam večinoma čop narjen in se zarad tega zglihajo... no ja.. najprj prečka po pa dalje
smile-1.gif
btw: 5*
 

vejca

Pripravnik
Moja hčera si je to zadevo kupila, sedaj mislim da dvakrat tudi uporabila in je zelo zadovoljna, ker ravnalec las precej uniči lase. To noviteto od Niveje daš na mokre lase in se med sušenjem las ves čas češeš.Bom pa rekla da ravne ostanejo nekako 2-3 dni.
 

missLavigne

Zelenc'
23. nov 2007
4
0
1
Sem že sprobala to zadevo in moram rečt, da mi ne ustreza. Čist, ampak res čist malo mogoče zravna,... Ravnilec je še vedno zakon (čeprav uničuje lase), ampak itak ne pretiravam z uporabo.
 
Nazadnje urejeno:

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Sodelavka mi je ravno zadnjič omenila, da si je kupila ta nivejin šampon in kar sem videla lahko rečem, da šampon ni deloval, no vsaj pri njej ni. Mogoče pri meni bi, ker imam že tako ali tako raven las, sam verjetno čez likalnik ga ni, katerega pa uporabljam 1x tedensko.
 

raiga

Zelenc'
11. dec 2007
1
0
1
35
portorož
pozdrav vsem skupaj!

sicer nisem punca ampak imam vseeno dokaj dolge lase in si jih kolikor toliko ravnam. in to počnem tudi z temi preparati od nivee. Nivea Straight&Easy. uporabljam samo šampon in balzam in rezultati so dokaj dobri. sicer ni tako kot je ravno prikazano v reklami kjer ima deklica garantirano zlikane lase. likalnik je seveda boljši od tega.

na veliko forumih so zelo različna mnenja o tem.. eni so zadovoljni drugi manj tretji pa sploh ne. ugotavljam da je čisto odvisno od vrste las... če imaš baročno skodrane to zagotovo ni rešitev. če imaš rahlo valovite.. zna bit. če imaš pa dokaj ravne in bi rad še bolj bo pa sigurno pomagalo samo ob pametni uporabi.

pri meni se je zgodilo tako da sem si lase 2x našamponiral z šamponom od nivee nato dal balzam stvar dobro spral in posušil z fenom z maximalno temperaturo in sproti česal. lasje so bili ravni vendar sem dobil malo na volumnu ker imam zelo goste lase ampak nič ne de. zjutraj sem nič hudega sluteč vsatl iz postelje in bil dokaj neprijetno presenečen nad tem kar sem videl na svoji glavi... vsak las po svoje brez nekega reda.
potem mi je pa malo prekipelo ker sem bil jezen nad očitnim neuspehom in sem začel razmišljat o likalniku. punce dobro veste da likalnik lika zaradi toplote... tudi sam sem ga izkusil na svoji glavi izpod rok kolegic. in sem zjutraj pred odhodom od doma vzel ponovno fen v roke.. glavnik... dal fen na maximalno temperaturo zraka in minimalno moč pihanja segrel lase in res z enim potegom kot je v reklami prikazano zravnal zajeten kup las. in tako imam že nekaj časa presneto ravne lase.. skrivnost tega je v temperaturi kar na embalaži od šampona ne piše.

probajte tudi ve in upajmo da bo pomagalo tudi vam.

ps. problem je če likalnik zelo močno piha tudi ob zelo majhni moči.. meni se je prejšnji pokvaril ki je bil ko za nalašč za to in sedaj imam tamega ki piha ko zmaj in še ne vem kako točno ga izkoristit sebi v prid.

nič punčke želim vam lepo likanje in lepe laske. pa poročajte kaj o rezultatih.

za še kako info lahko pišete na privat vam sigurno odgovorim