Nissan Almera l.02 za 2800 evrov, PREVIDNO !!!!

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod
Živjo

Dlih, kar prišel iz ogleda tegale avta
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3487095&show=1
Moram rečt, da sem prvič v življenju šel tako zjahan avto gledat pa, čeprav sem jih že 50 videl-kupoval (ne samo za sebe še za druge, ker pač o avtih vem nekaj več, kot ostali) pa so bli boljši.
Avto NI VREDEN NAKUPA, četudi ga dobite za 500 evrov. Pa začnimo, avto je bil karamboliran, zadnja havbo ima novo, zadnjič odbijač je kr tako gor djan pa mal prvezan, na zicu je od čika začgan na dveh mestih, notranjost vozila smrdi po cigaretih, MOTOR MENJAN, sprednja havba ima udrtino30x30 cm tik na levi strani (slika), rja na zadnjih obrobah čisto spodaj cca 10-15 cm na obeh straneh, avspuh počen, štrihan sigurno.....moram rečt, da mi je na mestu postalo slabo in sem samo rekel adijo in šel na eno pijačo v bližnjo gostilno. Ljudje so bli pa itak iz Juga-black.
Streho sem sicer na hitro pogledal, ampak jo raje nisem več gledal, ker bi sigurno odkril, d aje blia štrihana že na pogled je bla po robovih ala obtovčeno.
Avta enostavno nisem mogu več pregledovat, preveč mi je ratalo slabo, kaj se prodaja za tak gnar, res da ni nov, ampak ni pa definitivno tolk vreden, bog vedi kolk bi še odkril napak.
Kdor koli bo kupil tole je res be*ak

Recimo, da bi tole avto dal vse čez v brezibnem stanju, potem bi se lotil temeljitega pregleda, testna vožnja, temeljiti pregled plehovja, test elektronike, demontaža kolesa v primeru, da se en vidi diskov, ploščic, pregled motorja, OBVEZEN pregled dokumentacije, dodatn aoprema, test varnostnih pasov, temeljiti pregled kufra, temeljiti pregled podvozja, testna vožnja, čet luknje, ampak samo malo, ker pač lastnik nebi tega dovolil, ma itak je pa že tako cesta sfu*ana, da sploh en blo treba it po makedamu itd....., ko bi avto vse to opravil bise začel dogovrjat o nakupu, takole gre pri meni....nazadnje kupil, takole hondo pred enim letom v brezhibnem stanju.
Letnik: 2002
Starost vozila: rabljeno
1.registracija: 1 / 2002
Tehnični pregled:
Prevoženi km: 104560
Motor: 1498 ccm (bencinski motor)
Moč motorja: 66 kW / 90 KM
Menjalnik: ročni menjalnik(5 pr.)
Oblika: limuzina (4 vr.)
Barva vozila: svetlo siva
Notranjost: /
Ohranjenost: odlično ohranjeno
bonk.gif

 
Nazadnje urejeno:

bolfenk

Pripravnik
12. okt 2009
119
0
16
In kaj je narobe če je avto Nissan almera?
confused-1.gif


Samo zanimivo, ane kako slika zakrije ali laže, ker tkole zgleda avto brez posebnosti, pač rabljen avto.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Nov avto bi ti bil uredu al tud ne
confused-1.gif


Najbolj da mu še bate vn potegnes in preverš če so kej popraskani. Jebiga, avto je star 8 let, kaj pa pričakujes, da bo kot nov?

Kupis rabljeno = potrebno imeti X € za stroske.
Kupis novo = dražje = garancija za stroške
Kupis rabljeno z garancijo = garancija za stroške

Potrošni material (zavore, diski, sklopke,etc...) se vedno plača pri vseh.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Ja pa ljudje komaj čakajo, da kupijo avto, ki je "kot nov", pa za 1/4 cene. Saj veš da so butlji tisti, ki nove avtomobile kupujejo. Aja, pa največ 120kkm mora imet rabljen avto višjega ranga. Lastnik almere je po mojem samo butelj, ker je ni fino spoliral in zvrtel kilometrov in ni ponudil trgu kar ta zahteva. Vsi ostali namreč delajo tako.
 

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Ja pa ljudje komaj čakajo, da kupijo avto, ki je "kot nov", pa za 1/4 cene. Saj veš da so butlji tisti, ki nove avtomobile kupujejo. Aja, pa največ 120kkm mora imet rabljen avto višjega ranga. Lastnik almere je po mojem samo butelj, ker je ni fino spoliral in zvrtel kilometrov in ni ponudil trgu kar ta zahteva. Vsi ostali namreč delajo tako.

Lej dober predlog imaš zgoraj, če kupuješ ti ali kak frend tak avto pojdi ga pogledat pa ga kupi v takem stanju.
Itak pa je avto l.01 in ne 02
 
Nazadnje urejeno:

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Zaradi takih 'poštenih' prodajalcev potem tistim, ki res prodajamo 8+ let stare avtomobile, ki so v odličnem stanju, v prvi barvi in dejansko po ohranjenosti primerljivi 2-3 leta starimi avtomobili, nihče ne verjame, sploh, če si na napačni strani Trojan.
bonk.gif


Sam prodajam Mazdo MPV letnik 2000 in je po ohranjenosti neprimerno boljša, kot sta bila dva 'fantastična' BMWja, letnika 2007 in 2008, katera sem lani konec leta v beli Ljubljani gledal za kolega.
cheer.gif


Ko smo že o poštenosti prodajalcev s prave strani Trojan - ko sem sproti odkrival napake na prej omenjenih BMWjih, je eden celo nekaj priznal (šlo je za profi prodajalca), drugi, 'ugledna' oseba na poziciji, pa je trdil, da so sledi brusnega papirja pod lakom in sledi laka na tesnilih avta letnik 2008 (in za skoraj 30.000EUR) plod moje domišljije!

Zato podpiram takšna opozorila pred lažnivimi prodajalci!

LP,

Milan
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Za 2800 ti prodam A4 l.98 s 134k km. Ti povem, da avto še "diši po novem". Če ga zglancam, je tipi top, ko nov, mašina pa šele prav ulaufana.
cheer.gif


Ti pa za almerami gledaš ...
rolleyes-1.gif
 

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
kdo bi sploh šel almero gledat?

..., ker mi je za ta denar najboljši nakup,a pak bi moral dodat še kakšnga jurja al pa še kakšn let počakat.
 

Podobne teme