Nezgodno zavarovanje + tujina - komplet

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Zdravo,

potreboval bi nezgodno (invalidnost, mogoče tudi življensko) + zavarovanje za tujino. Ukvarjam se z dokaj "zanimivimi" zadevami (MTB, padalstvo, smučanje..). Vse te aktivnosti se izvajajo tudi v tujini. Včasih sem imel zavarovanja preko modre kartice (smučarska zveza) in kolesarske zveze + coris za tujino. Kaj priporočate da pokrijem vse to? Sem s.p. in bi se rad zavaroval pred izpadom dohodka v prvem mesecu, v primeru da ne morem opravljati dela in ni pokrito z običajnim zavarovanje.. Možnost tudi kakšen paket zame + punca, če je zadeva bolj ugodna.

Hvala za pomoč
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Citat:
Uporabnik mlacar pravi:
Zdravo,

potreboval bi nezgodno (invalidnost, mogoče tudi življensko) + zavarovanje za tujino. Ukvarjam se z dokaj "zanimivimi" zadevami (MTB, padalstvo, smučanje..). Vse te aktivnosti se izvajajo tudi v tujini. Včasih sem imel zavarovanja preko modre kartice (smučarska zveza) in kolesarske zveze + coris za tujino. Kaj priporočate da pokrijem vse to? Sem s.p. in bi se rad zavaroval pred izpadom dohodka v prvem mesecu, v primeru da ne morem opravljati dela in ni pokrito z običajnim zavarovanje.. Možnost tudi kakšen paket zame + punca, če je zadeva bolj ugodna.

Hvala za pomoč

S čim vse točno se ukvarjaš, boš moral še bolj natančno definirati, predvsem pa športe ki so res rizični, da lahko pogledam, kje so možna doplačila in za katere stvari so izključitve kritja, pričakuj da je premija za nezgodni del tudi 100 ali celo 200% višja, kot za navadnega smrtnika...

Zate je vsekakor pomembno visoko dnevno nadomestilo zaradi poškodbe, kritje za invalidnost, smrt odvisno od tega ali imaš družino in kakšne kredite, turistično zavarovanje pa mora imeti čim manj izključitev za bolj rizične športe...

Lahko mi napišeš na zasebno, pa sva potem na vezi!

l.p.