Nezgodno zavarovanje, izvin gležnja

SergejHR

Zelenc'
3. apr 2012
10
0
1
na kratko, zvil sem si oba gležnja, posledično so se mi vnele tetive na desni nogi, dobil sem longeto na desni in to dvakrat. 3 tedne bolniške, a zavarovanje so mi zavrnili, ker po 7 členu mi ni raztrgalo okončine in vezi ali polomilo kosti?? gre za triglav in res v 5. členu 7. odstavek to piše "pretrganje mišic,izpah sklepa.." a hkrati v 1. odstavek navaja da se na nezgodo šteje dogodek nenaden, nepredviden,od volje neodvisen dogodek, ki povzroči prehodno nesposobnost do dela..kar izkazuje moj bolniški stalež? zakaj mi zavarovanja niso priznali po tem členu in kako to da so ga zavrnili po 7.? bi mar ob padcu pobral okoliški kamen in z njim udrihal po okončini do neprepoznavnosti le-te in jo na koncu tudi v vrečki prinesel ločeno od telesa na mizo zavarovalnice
wink-1.gif


 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Zato pa jaz s triglavom nimam nič več.

Par let nazaj sem si zvil gleženj in triglav me je gladko odjebal, pri Zavarovalnici Maribor pa so mi izplačali brez problema.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
a dej no dej, Triglav je pa ja top of the top slovenskega zavarovalniškega trga, vse ostalo so zgolj približki, kateri mu niti blizu ne pridejo....



evil.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.908
274
83
tam ko se terc po tori rola
Kaj pa vem... jaz sem imel izvin gležnja (kasneje se je izkazalo da je spiralno počena kost v stopalu), pa sem dobil odškodnino. Triglav, pred šestimi leti. Ne... iz Triglava sem dobil dnevno odškodnino iz naslova enega zavarovanja, glavno odškodnino pa sem dobil iz ZM. Poškodba pri hoji po neosvetljenem in poškodovanem pločniku.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Pri Triglavu se res zgodi, da zahtevek zavrnejo. Poznam primere tako pri avtomobilskih škodah kot pri nezgodnih. V takih primerih je pač treba vzeti v roke list papirja in stipkat kako pritožbo, tožbo. Na žalost.
smile-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Ker mi je ravno poteklo nezgodno zav. in je nekje debata o dodatnem zav (da ali ne). me zanima koliko vas je sploh nezg. zavarovanih?
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Tisto drugo sploh ni zavarovanje, kolektivno je zelo ugodno ampak se vedno prenizka kritja, tako da rabis sigurno se eno polico da si ok pokrit.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.820
113
pri taščici
Misliš na dzabest da ni zavarovanje?
Kaj pa je?
Za 2 evra na mesec dobiš 6/18/36 k€ ZV pa se 2/10 za bolniško, bolnico.
Imaš kakšno bolj ugodno razmerje premija/ZV.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.820
113
pri taščici
Prva vrstica objave nad tvojo!

Da ne boš preveč iskal. Če rabiš še kaj sporoči
Spodnji tekst je pobran iz tule http://www.mobitel.si/paketi/itak-dzabest.aspx

Nezgodno se zavaruj in uživaj brezskrbno mladost.

V sodelovanju z Zavarovalnico Triglav smo samo za naročnike paketov Itak pripravili ugodno nezgodno zavarovanje. Mesečna premija znaša samo 1,99 EUR, kar je manj kot višina dnevnega nadomestila.

Za sklenitev Nezgodnega zavarovanja pridi v Telekomov center, kjer izpolniš pristopno izjavo (lahko jo pošlješ tudi po pošti na naslov: Telekom Slovenije, d. d., nezgodno zavarovanje Itak, Cigaletova 15, 1000 Ljubljana). Pristopne izjave, prejete do 25. v mesecu, so vključene še isti mesec, zavarovanje pa prične veljati s prvim dnem v naslednjem mesecu. Ob vklopu storitve dobiš SMS.

Posebni pogoji za nezgodno zavarovanje dijakov in študentov (PDF)
Pristopna izjava za nezgodno zavarovanje (PDF)
Zavarovalne vsote in mesečna premija
Nezgodna smrt 6.000 €
Trajna invalidnost 18.000 €
100 % invalidnost s progresijo 36.000 €
Dnevno nadomestilo 2 €
Nadomestilo za bolnišnični dan 10 €
Dodatno nadomestilo za bolnišnični dan v tujini 10 €
Mesečna premija 1,99 €
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Pogoj je tudi da si student in mlajsi od 30 let.

Se vedno so pa so to prenizka kritja. Cez palec x 10 bi blo zadovoljivo.

Torej 10 x itak paket 200 + 20 nezgoda = 220 eur.

Povsod je ceneje.

lp
m
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.820
113
pri taščici
Imaš prav, zavarovalnice ti ob sklenitvi žz podarijo za čas zavarovanja tudi „brezmejno” uporabo gsm in nakup novega vsaki dve leti po znižani
Ceni