Nexus 6P in 5X

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.380
390
83
Jaz sem spomladi vzel Xperio Z3+, za slabih 300€ s poštnino iz DE vred. Bil je cenejši od 5X, Hw pa je zelo podoben 6P. Z izjemo nižje resolucije, manjše velikosti (5,2") in brez čitalca prstnih odtisov. Izbokline za kamero ni, je pa slikca lahko velika 8MB, če hočeš izkoristit 21mpix. Ne vem kakšne so cene danes, ampak takrat je bil zame best buy. Znotraj je tudi primerljiv z Xperio Z5, posledično dobi uradno nadgradnjo na Nougat.

Ta mali Compacti mi delujejo preveč okorni, predvsem zaradi debeline. Sem istočasno naročil tudi Z3c, pa na otip nisem bil navdušen nad njim. Je plastičen, podobno kot 5X. Z3+ je eleganten, tanek in ga človek z veseljem vzame v roke.
 
22. jul 2007
12.979
1.381
113
123
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Kar naj imajo 5x. Tista izbocena kamera zadaj ni zame. Je niti ovitek najbrz ne prekrije.
To ni še nič, še Nokia je imale bolj izbočene
smile-1.gif
Zate je Xperia compact ;-)
IMLhIlt.png
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.288
127
63
Citat:
Uporabnik srv pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Kar naj imajo 5x. Tista izbocena kamera zadaj ni zame. Je niti ovitek najbrz ne prekrije.
To ni še nič, še Nokia je imale bolj izbočene
smile-1.gif
Zate je Xperia compact ;-)

Ko sem z3c dal cetrtic na servis, sem vzel s7 in po pravici povedano, pri fotoaparatu je razlika ogromna. Kot prvo useka takoj, kvaliteta oziroma svetlobni kontrast je pa dalec, dalec pred sonyem...Me pa moti, da ima telefon se vedno zamik pri odpiranju nekaterih stvari. Npr. Pri mms-u najprej dve sekundi utruja, da pretvarja sliko
wink-1.gif
. Ali pa klikneš na reply v mailu in spet odpira tipkovnico dobro sekundo. To po moje delajo zanalasc...

Jernej
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.636
6.044
113
pri taščici
Kaj je to za en?
Moram se kaksnega p9 lite dobiti v roke.
Oziroma kaj se splaca vzeti na telekomu na aneks...
Ce se sploh kaj splaca (glede na cene v tujini, na nase cene je se vedno nekaj 10 evrov cenejsi, nisem preverjal cene v tujini.
 
Nazadnje urejeno:

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Saj ime pa ja ni važno, to je samo oglaševanje, glavno, da bodo še naprej dobri foni. A se bo sedaj imenoval G ?
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.774
627
113
Če že več ne bodo Nexus, potem je najbolj primerno ime Pixel. Ampak počakajmo še kak dan preden verjamemo tem govoricam.
 

matejj

Zelenc'
25. jun 2009
22
0
1
Vau, Poljska
cool-1.gif
Kako je pa v tem primeru kaj z garancijo? Verjetno je potrebno pošiljanje nazaj na Poljsko, ali?

Sicer pa hvala za hiter info!
nahrung002.gif