New York & Miami

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
torej tolk o tem, kaj je zdej bolje
wink-1.gif
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Hvala...
Sem pa včeraj že našel karto, nekje 700-750€ v tistem času.
Odločla sva se da bo še zraven destinacija "Los Angeles"
wink-1.gif


LP
 

smrdim

Pripravnik
16. apr 2008
56
0
6
Notranji leti so poceni.
NYC-MIA je cca. 100$.
Julija je v Miamiju nevzdržno. Tud mesto je napol prazno, ker vsi spizdijo. LA je mal bolš kar se tiče vremena.
V NYC ne glej hotelov pod tremi zvezdicami, ker boš med ščurki spal. Če so finance problem, pa raje poišči kak motel v Jerseyu, pa se pelji na Manhattan.
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
sam in še trije gremo junija v Miami (Miami Beach) in smo za let iz Münchna z vsemi taksami plačali 593€ po osebi...do Münchna pa gremo s taxi transferjem iz Maribora (taxi Prestige), povratna vožnja pa pride 80€ po glavi (kar je ceneje, kot pa če letimo iz Dunaja v München, al pa če gremo z dvema avtoma)....hotel pa imamo točno na Miami Beachu (Deauville Beach Resort)....
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Samo tolko da javim ;-)
Sicer sva s kolegom iskala pa malo razmišljala, ampak ko sva sedaj res videla, da bližje greva datumu odhoda dražje je, sva pohitela z rezervacijo. Za karto iz Ljubljane do NY in nazaj iz Miamija v Ljubljano sva dala 782€ (kar je za zdaj najugodneje).

Sedaj pa so na vrsti rezervacije notranjih letov in rezervacije hotelov ;-)

LP
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
ce bi sli sami z enim avtom bi vas pot v minhen stala cca 50 € po osebi mogoce se kak evro vec, max 60, je pa res, da je problem nazaj grede ko si zjeban do konca..
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
ce bi sli sami z enim avtom bi vas pot v minhen stala cca 50 € po osebi mogoce se kak evro vec, max 60, je pa res, da je problem nazaj grede ko si zjeban do konca..

tukaj morem dodat, da imamo 4 120L kovčke, katere nikakor ne spraviš v avto (vsaj v takšnega ne, kot ga imamo mi)
wink-1.gif
...tako da je takšen transfer zakon, ker na koncu, če greš z dvema avtoma si na istih stroških, s tem da lahko med vožnjo tja in nazaj spiš...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
3? pa 4 kovcki? kaj boste meli trupla noter? ah, zakomplicirali ste, okej pol se pejte pa drazjo varianto
wink-1.gif
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
3? pa 4 kovcki? kaj boste meli trupla noter? ah, zakomplicirali ste, okej pol se pejte pa drazjo varianto
wink-1.gif

štirje smo in vsak ima svoj kovček
wink-1.gif


je pa sedaj nastal en problem....Taxi Prestige nas je zajebal, saj so rekli, da vozijo na tej relaciji samo še do 20.maja (spraševal nisem zakaj), nakar mi dajo telefonsko od druge službe za transfer, kjer pa je pogoj, da nas je najmanj 6. Torej tudi tole odpade, saj smo samo štirje.

zdaj pa jaz vas vprašam....a še pozna kdo kakšno transfer službo iz bližine MBja, ali pa kakšno drugo varianto kako prit do letališča in nazaj (bus in vlak ostane)?....a pozna kdo koga, kateri bi nam posodil kakšen kombi al pa enoprostorca za 10 dni? - seveda proti plačilu....

če pa ne bo šlo nič od tega skozi, pa bomo šli pač z lastnim prevozom z dvema avtomobiloma, kar pa mi ne diši najbolj, ker po 10ih urah na letalu mi ne bo še do vožnje 500km domov
uf-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
mi smo sli 4 z karavanom, BP.

drugace pa po mojem vlak ni tolk glupa rešeitev lepo gor zaspis pa je...po mojem.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Kolegi grejo 1.7. v Miami, NY, LA, Las Vegas, San Fransicso pa me zanima če kdo pozna kakšno dobro trgovino z laptopi?