Nevarna psica iz Maribora

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
a je ona kar v prispevku vsem kar tako malo grozila ?
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
so pa pohiteli
Sramotno za UVHVVR. Društvo 'Ustavimo pasje borbe' je bilo pripravljeno prevzeti prešolanje psice, a ji(m) niso dali možnosti.

Nič sramotno, čisto prav. Bi bilo društvo in njegova pooblaščena oseba pripravljeno sprejeti tudi vse pravne posledice (in odškodninske), če bi psa proglasili za prešolanega, pa bi potem koga fental?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem sicer proti pobihanju živali, kriva je lastnica.

Bolj me moti, kako je sploh dovoljeno take zverine nabaviti pri nas.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.467
113
KSZ

Psa, ki je raztrgal zajca, lastniku odvzeli

Včeraj ob 6.20 je 27-letni domačin, kot smo že poročali, s psom prišel na teraso gostinskega lokala v Luciji, kjer je bila kletka z zajcem.

Na Policijski upravi Koper so za nas pojasnili, da je nato moški, kakor je razvidno tudi iz posnetka nadzornih kamer same kavarne, odprl kletko in vanjo spustil psa, ki je zajca zagrabil in ga pokončal.

Nato je moški poginulega zajca odvrgel v bližnje grmovje. 

13.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
+1

Bogi zajec, po možnosti gostilniška maskota ali kaj takšnega, prizadetku se je zdelo pa kul, da nakaže kako zajebanega psa ima oz. glede na video mu je kao dal nekaj za malo se poigrat
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Spet x...bull pasma?

Verjetno kak bolan imetnik psa, saj normalen človek že v osnovi ne kupi pitbulla, kaj šele da se izživlja z njim nad bogimi živalmi
 

gufy

Pripravnik
11. apr 2009
616
17
18
Ni nujno, da je *bull pasma. Za zajca ubit je dobolj tudi kaj bolj švohotnega. Marsikater pes zna zagrabit zajca in strest. Žival je v trnutku mrtva.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik gufy pravi:
Ni nujno, da je *bull pasma. Za zajca ubit je dobolj tudi kaj bolj švohotnega. Marsikater pes zna zagrabit zajca in strest. Žival je v trnutku mrtva.

res je, samo video sem pogledal in zaznal betico xbulla, zato vprašam boljše poznavalce, kaj je to bila za ena mrcina

moj pes se sicer bajca "boji", ga ne dira, ga ma raje v konzervi
evil.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Zlati prinašalec je v Slo pasma z največ ugrizi.


Tako da ne moreš soditi psa samo po izgledu.

Belgijski ovčar recimo tudi izgleda prijazno, vendar je to pasma, kjer pes zelo zelo hitro postane strah in trepet vse okolice, če ga lastnik ne zna ustrezno obvladati/zaposliti.

 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
KSZ

Psa, ki je raztrgal zajca, lastniku odvzeli

Včeraj ob 6.20 je 27-letni domačin, kot smo že poročali, s psom prišel na teraso gostinskega lokala v Luciji, kjer je bila kletka z zajcem.

Na Policijski upravi Koper so za nas pojasnili, da je nato moški, kakor je razvidno tudi iz posnetka nadzornih kamer same kavarne, odprl kletko in vanjo spustil psa, ki je zajca zagrabil in ga pokončal.

Nato je moški poginulega zajca odvrgel v bližnje grmovje. 

13.gif
Obala, nove Ðesenice.

Čefurji press.