Netopir v hibernaciji

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Aha, potem ga je imela skoraj serviranega..
Drgač pa za mačke skoraj nič ni problem-naš "glavni "maček ima življenje omejeno na hišo in balkone (zato je star, kolikor je, zunanji pa ne trajajo prav dolgo), pa ima vseeno letni ulov vsaj 5 ptičev..:gorjaca:
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.970
113
Nas se postavi ob odprtih vratih hleva in vrabl ali lastovka zajadra malo nad tlemi, in mu skor v gobec prileti.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Naša pa čaka, kdaj ji Viskas odprem. Potem gre pa ven na šport.
Sem se nekaj čudil, spomladi, kaj je nekaj toliko mahu po tleh okoli bajte ... je zlezla na drevo in iz tanke vejice skočila na žleb ter podavila vse kar so vrabci tam imeli :p.

Za crknit!
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Naša pa čaka, kdaj ji Viskas odprem. Potem gre pa ven na šport.
Sem se nekaj čudil, spomladi, kaj je nekaj toliko mahu po tleh okoli bajte ... je zlezla na drevo in iz tanke vejice skočila na žleb ter podavila vse kar so vrabci tam imeli :p.

Za crknit!
Ptičev, krtov in tega sploh ne štejemo. Je pa velikosti ranga generalice in iz azila.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Aha, potem ga je imela skoraj serviranega..
Drgač pa za mačke skoraj nič ni problem-naš "glavni "maček ima življenje omejeno na hišo in balkone (zato je star, kolikor je, zunanji pa ne trajajo prav dolgo), pa ima vseeno letni ulov vsaj 5 ptičev..:gorjaca:

Jp. Mački znajo biti izjemno lovci.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Updade - tretji dan: netopirček še vedno v nespremenjenem stanju (hladen, negiben, nezakrknjen) torej tako, kot nam je v interesu. :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace