Netflix ideje za ogled

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Hej. Verjetno nisem edini, ki se mu vse manj da ukvarjat s torrenti. Netflix ima toliko vsebin, da se včasih dalj časa ukvarjam s tem kaj bom gledal, kot z gledanjem tisti večer.

Bi mogoče v tej temi zbirali ideje za ogled ne glede na zvrst, starost in tip vsebin.

Torentasi pa lahko vedno po ovinkih pridejo do tega.

Zaključil sem ravno z Mindhunter 2. Sezona. Za moje pojme, vrhunska. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas in hermann

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Netflix ima toliko vsebin, da se včasih dalj časa ukvarjam s tem kaj bom gledal, kot z gledanjem tisti večer.

Imam enak problem, žal pa ugotavljam, da ima še vedno premalo vsebin saj, če iščem kaj določenaga za kar vem, da je dobro tega na netflixu ni. Večina kar ponujajo je bolj ali manj sranje, še posebej njihova lastna produkcija je totalen shit.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
Men je pa super. Gledam stvari, ki jih drugače nikdar ne bi. Pri tem imam v mislih predvsem neameriske in tudi neangleske zadeve. Torrentov sploh ne vkacin več dol. Razen greys anatomy ki jo gledam že 15 let pa QI :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.731
113
večina lastne produkcije je res crap, samo tega je veliko in sploh med ne-angleškimi vsebinami se najde dobre zadeve
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Od netflix produkcije oddaj:
The Chef Show
Stranger Things
Lucifer
Black mirror
Bodyguard
Santa Clarita
Million pound menu

filmov je pa tud kr neki za pogledat od njih

pa dokumentarcev
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Men je Narcos ena najboljših serij vseh časov. Mindhunter je tudi super. Za vse ljubitelje Mindhunterja priporočam tudi Manhunt: Unabomer.

Dobre so še The Crown, When they see us, Making a Murderer pa še kaj bi se našlo
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
To sem kmalu nehala... Kaki žanr? Za sprostiti se po dolgem dnevu : Rake
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.846
349
83
Ravnokar pogledu dokumentarc Operation Odessa. Top šit zadeva .
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Od netflix produkcije oddaj:
The Chef Show
Stranger Things
Lucifer
Black mirror
Bodyguard
Santa Clarita
Million pound menu

filmov je pa tud kr neki za pogledat od njih

pa dokumentarcev

Mah, meni so serije vse povrsti en shit, nadaljevanke se vse šlepajo na iste cenene trike kako obdržati gledalce in po celem kupu sezon na koncu od vsega ni nič.
Black mirror gledal nekaj epizod, v glavnem brez vezne fore. Nič novega, nič pretresljivega, nič izvirnega, nič šokantnega.... pa toliko sem pričakoval glede na to kako so mnogi hvalili ta shit. Večina epizod se šlepe na neko prihodnst in zato so čisto brezvezne zgodbe in zaključki zapakirani v nekaj kar da gledalcu efekt nečesa novega in posebnega. Cenen trik za preproste možgane
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Poleg naštetih še

How to Sell Drugs Online (Fast)
Love, Death & Robots
Money Heist
Sex Education
The Politician

Nekatere epizode Black Mirror so iz znanstvene fantastike že postale dokumentarec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
No ja, black mirror so kar top of the mindfuck fore. Vsaj zame. Ne pa vsak del seveda.

A lahko daš kak predlog top serij zate? Pa upam, da niso kaki vikingi.
Mogoče sem res zelo strogo ocenil Black mirror ampak večina epizod kar sem jih videl je bilo...meh.... je pa res sem in tja kakšna vsaj v redu.

Ne nimam predloga, saj sem rekel, da vse kar sem probal gledat me mine po nekaj nadaljevanjih, mnoge še prve epizode ne morem pogledat. Vse isti klinac. Vikingi?? hahahahaa ne me smejat. Tudi probal še nisem in tudi ne nameravam. Nazadnje po dolgem času sem probal serijo Better than us, zanimalo me je predvsem zato, ker je Ruska in po petih epizodah obupal ter ugotovil, da je isti shit, kot vse kar prihaja iz ZDA le še nekoliko slabša produkcija. Dodatno zoprno je še to, ker je sinhronizirana v angleščino in še poslabša že tako slabo produkcijo. Ne priporočam, živ dolgčas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.453
335
83
Ravnokar pogledu dokumentarc Operation Odessa. Top šit zadeva .
Komur ni za limonade, žajfnice in podobno naj proba Curiosity. Kar precej solidnih dokumentarcev je na njem. Precej zelo solidno narejenih tudi v 4k je kar zajeten %. Sam sem pred par meseci "začasno" odjavil Netfliks ker kratkomalo nisem več nič gledal.
Je več uporabnega na YT kot na Netfliksu kar se mene tiče. Tako da trenutno dvomim, da ga bom spet naročil, ko se naveličam vsebin iz Curiosity. Morda za 1 mesec, da mi po 10 mesecih profila ne brišejo, če se bo morda moja volja do vsebin spremenila.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.322
113
Zaključil sem ravno z Mindhunter 2. Sezona. Za moje pojme, vrhunska. :)


Nevem kaj se vam to tolk dopade......

Kake hude psihologije ni zadaj..... (Jagenčki)
Kakih hudih igralcev ni........ (True Detective)
Kakih prizorov, da bi te šokirali tudi ni (Hannibal)

Prvo sezono je tale rešil
1570359506860.png


Ko je predaval kako se počutiš, ko komu kaj zdrobiš.


Druga sezona pa dolgčas na začetku, v sredini vsiljen LGBT in zadnje par delov dolgčas, ko so tistega v Deitroitu lovil. Pa zaradi Tarantinovege filma so Mansona na silo notri vtaknili.