Netflix alternative...

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Torej kaj se obstaja, da je vredno narocnine?
Seveda se rajs pa zađabe:)?
Popcorn time me vedno razocara... na pc mi je zatikalo kar sem probal, na telefonu sem na drugem filmu dobil kitajske podnapise...
Pa podpirat mora cast na chromecast...
Filmi na NF so obup... Serij pa ne gledam.

Zasledil sem, da ima aliexpres neko iptv??? Kdo uporablja in lahko pove kaj vec?
 

DuCoM

Pripravnik
4. mar 2019
52
26
18
Torej kaj se obstaja, da je vredno narocnine?
Seveda se rajs pa zađabe:)?
Popcorn time me vedno razocara... na pc mi je zatikalo kar sem probal, na telefonu sem na drugem filmu dobil kitajske podnapise...
Pa podpirat mora cast na chromecast...
Filmi na NF so obup... Serij pa ne gledam.

Zasledil sem, da ima aliexpres neko iptv??? Kdo uporablja in lahko pove kaj vec?
Po Slovesk se nauč.Mulc.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
Torej kaj se obstaja, da je vredno narocnine?
Seveda se rajs pa zađabe:)?
Popcorn time me vedno razocara... na pc mi je zatikalo kar sem probal, na telefonu sem na drugem filmu dobil kitajske podnapise...
Pa podpirat mora cast na chromecast...
Filmi na NF so obup... Serij pa ne gledam.

Zasledil sem, da ima aliexpres neko iptv??? Kdo uporablja in lahko pove kaj vec?


kodi in dober build npr xanax, aliexpres nima IPTVja imajo prodajalci na aliju, sej maš reviewe gor, poskrbi predno kupiš IPTV naročnino, da izbereš shemo, ki si jo dejansko želiš, da ne boš gledal arabcev in indijcev
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Kodi in htpc sem v preteklosti ze imel, naceloma res super zadeva...
Sedaj sem malo omejen z internetom, ker imam mobilnega, pa nekako sem upal, da je chromecast + netflix dovolj... v teoriji res zgleda super elegantno, s kavca s telefona klik, klik in evo hd film na tv... samo najdet dober film... :obesise:
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Kodi in htpc sem v preteklosti ze imel, naceloma res super zadeva...
Sedaj sem malo omejen z internetom, ker imam mobilnega, pa nekako sem upal, da je chromecast + netflix dovolj... v teoriji res zgleda super elegantno, s kavca s telefona klik, klik in evo hd film na tv... samo najdet dober film... :obesise:
Če hočeš poznane filme gledat, ti ostane bolj kot ne rentanje/nakup preko Google Play Movies ali Apple TV, samo ne bo ravno poceni (napram piratom :p), tam od par € za rent pa tudi do 20 za nakup.
 

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
305
6
18
Škofja Loka
Jaz sem se pa raje odločil za HBO paket. Res je, da so slej ko prej vsi filmi in serije na partisu, sam mi je vmesnik zelo všeč. Lahko gledam HBO na televiziji + pametna televizija, računalniku in telefonu, pa še veliko sinhroniziranih risank lahko gleda otrok. Tudi na telefonu kjerkoli smo.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.453
335
83
Netfliks sem pred nekaj meseci odjavil. TV razen nekaj športa ne gledam že leta.

To zimo prisegam na UHD varianto:

Res pa me serije in filmi niti malo ne zanimajo. Veliko zanimivega se najde na YT.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Netflix ni za filme, prime pa je bedarija z obupnim vmesnikom in skromno izbiro. Ostane hbo ali nakup/rent preko googla
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
lahko vzameš 7 dni poskusno. trenutno imajo novoletno akcijo, 12 mesecev za cca 12 EUR, kar je zelo poceni. če se bo odločil, obvesti mene ali rockyja, da ti pošljeva povabilo in še midva imava kaj od tega :)
Thnx. Samo ni za mene, nisem tako curious :p Zdej v zimskih mesecih mi pase pogledat kak film. Drugac pa sploh ne gledam tv.

Sem si namestil plex... pogledal 2 filma, vse ok zaenkrat. Vsec mi je, da na telefonu vidim cover od filma, klik klik in je film na tv. Samo se optika mi manjka ;)

HBO zgleda zanimivo... bom vidu kolk bom pred tv v toplejsih mesecih:)
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
376
83
Spet sem v obdobju s preveč časa... pa sem želel probat hbo. Pa ga ne morem ker kartica ni bila izdana v sloveniji. Kater debilizem je pa to??? Sem sedaj naročil debetno kartico pri slo banki, pa da vidmo. al bo problem ker bo debetna??
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
276
84
28
Spet sem v obdobju s preveč časa... pa sem želel probat hbo. Pa ga ne morem ker kartica ni bila izdana v sloveniji. Kater debilizem je pa to??? Sem sedaj naročil debetno kartico pri slo banki, pa da vidmo. al bo problem ker bo debetna??
Ni problem če je debetna.