Nepregleden in oduren izgled foruma po prenovi (03/2018)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kkovac

Zelenc'
2. okt 2012
26
0
1
Priznati pa je treba da prideš dosti prej do aktualnega posta kot pa prej. ->"Kaj je novega?" in klik na zadnjo stran ... <- Ravno to je majnkalo na stari verziji in je zdaj super :aplauz:
Žal se pa vedno kdo najde ki mu nekaj ni prav, tak je življ. in včasih je treba konpenzirat kaj ... Toliko bi se še dalo predebatirat na temo kaj ni ok v življ. in odpirat take, samo ne ... DA paše se včasih malo potožit ... Vas pa prosim da naj vam preveč ne zleze pod kožo ta navada, življ. je dosti lažje brez jamranja, saj prav da se pove kaj, samo ne pretiravat :poreden:
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Obstaja vtičnik, ki ti prikazuje zadnje teme ali pa neprebrane prispevke v temah na prvi strani. Samo za info.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.106
297
83
Kaj je novega bi blo fino če pokaže več kot 10 vrstic.
Tudi jaz bi rad videl, da se zadnje teme prikažejo takoj na prvi strani, tako kot včasih.
Temna tema je zakon. :cool:
Če nisi prijavljen, te zmeraj meče na začetek, kar mi gre na k. slo-tech ima to bolje rešeno. Ravno tako mi je všeč njihova rubrika teme zadnjih 24 h. Zaradi teh dveh stvari sem vedno več na slo-tech -u.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Mene moti 2je...

Ko temo prebereš tega ne zazna in je še vedno "neprebrana"

Lahko da je kriv telefon...ampak tipkanje postov se je totalno upočasnilo... Prej natipkam kot pa pride text...
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.875
8.895
113
EU
Forum je v redu, samo izgled pa ni zadnji krik.. . Izraz odurni, kar ustreza. :aplauz:
To vam povem kot stari alteraš iz 2007. :fredi:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Izraz odurni niti približno ne ustreza temni temi, svetla je tudi meni grša a še vedno daleč od odurne. Da je nekaj odurno načeloma pomeni, da je zadeva še grša od grde oz. izjemno grdo in to pa pač ne drži. In to seveda pišem tebi Gonzo :nazdravje: , za zelenca kot je peter mi je jasno, da po možnosti ne ve kaj dejansko je sploh napisal in pa da se marsikaj v zvezi z izgledom ter funkcioniranjem da nastaviti a do tega še ni prišel, ker je lažje začet kr neki pyzdit v 3 dni kot pa najprej prebrat vse podrobnosti o novem forumu saj so bili praktično vsi problemi izpostavljeni že večkrat in posledično seveda tudi (morebitne) rešitve.

In tudi jaz vam to povem kot stari Alteraš iz leta 2007 :fredi::cheer:

edit - typo
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.