Nekaj rabljenega, a solidnega

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
En lep večerni pozdrav vsem skupaj,

torej, kot sem namignil že v naslovu teme, me mika, da bi si omislil čarunalniček za v žep... Torej, imeti mora:
WLAN (da v tujini ne bom preveč zapravil za prenos pod.)
GSM (se pravi ga imam namesto telefona)
vgr. GPS (da si lahko garmina naložim itd.)
QWERTY tipkovnico (pisanje s "čačkalico" mrzim)
WINDOWS op. sistem (zaradi Outlooka - Exchange)
...

Sem zahteven, vem... Pa še ena kaprica, ne sme biti "preglomazen" - kaj v velikosti N95 bi bilo še znosno, toliko da se ga da kulturno v žepu okoli nosit...

Ker nimam pojma, kaj trg ponuja in kaj je dobro in kaj ne bi vas lepo lepo prosil za kakšen konkreten predlog oz. nasvet. Vaš trud bo nagrajen z *, pa tudi kak pir se najde pri meni doma v frižideru
smile-1.gif
.

Hvala vsem in LP!
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hja... kot že rečeno, odvisno od financ.
Recimo malo starejša zadeva (tudi ne najmanjša) je htc tytn2 klik .

Od hp-jev poznam samo tega klik , ampak ne morem reči da je slab, ampak ima pa navadno številsko tipkovnico.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Hvala obema za predloge... Kar se tiče financ - čim več muzike za čim manj denarja (dejansko nimam ravno nujne potrebe po njem, bi ga pa imel malo "za igrat" se...). Recimo 150-200€ - ali je to premalo za karkoli spodobnega???

P.S.: WLAN ni nujen, če to kaj razširi možnosti izbire...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.362
6.547
113
Mogoče pa si ogledaš mwg zinc II, popolnoma nova zadeva:

http://www.expansys.com/p.aspx?i=161051

Sam ga imam dober mesec, in je zlo dobra zadeva. Sicer je crknil zunanji zvočnik in čakam, da ga popravim, a kaj ko ni časa. Je pa verjetno šel zvočnik zaradi tega, ker je izpostavljen relativno neprijetnem okolju, ga imam namreč vedno v avtu in tresljaji naredijo svoje.

Ga ima tudi kolega in mu dela b.p.
 

SeBr1nG

Pripravnik
10. nov 2007
118
0
16
V kratkem bom verjetno prodal svojega Fujitsu-Siemens LOOX N560, vkolikor si bom nabavil nekaj novejšega. Je pa res, da nima funkcije telefona - je le dlančnik, vsebuje pa vse kar si navedel.