Nekaj mrtvih in ranjenih med spustom z raftom

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
823
41
28
Ob vseh teh informacijah, slikah, podatkih bo za vedno ostala nerazrešljiva uganka zakaj so se zavestno podali v past iz katere praktično niso imeli niti najmanjše možnosti da se rešijo sami.

Ostajam brez besed. Počivajte v miru.
roza.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
Kaj si mislijo hrčki

http://www.reci.hr/forums/1/631812/ShowThread.aspx

To je že po avatarjih videti desničarski forum. Brezveze.

Sem pa pogledal še na dnevnik.hr, kjer so odgovori povsem na nivoju, ter na index.hr, kjer se samo dva primerka delata frajerja. Pa še tem dvema so hrvati dal jasno vedet, da sta sramoti za hrvaško.

Sam da povem, da ne bomo ljudi z obeh strani še bolj skregali med sabo.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
823
41
28
O takih komentarjih ni vredno niti razpravljati. Verjamem, da take piše 1 promil umsko motenih osebkov, kateri obstajajo
v vsaki družbi
uf-1.gif

Nikoli in nikdar ni človeku za privoščiti take tragedije, pa naj si bo Slovenec, Hrvat, Srb, Šiptar, Kitajc, etc. Tukaj se te meje zabrišejo, ostane samo človeško sočutje.
roza.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.789
2.092
113
za šankom
jao fantje fantje kaj ste mislili da ste se z navadnim drakom hotl čez tole sprehodt.tukaj če bi bil raft bi jaz ven izstopil pa sem dal skozi z raftom marsikaj.R.I.P
roza.gif
 

claus

Zelenc'
24. jun 2008
25
0
1
Novo mesto
c-c-c-c
Res ne vem kaj jim je blo tega treba......
Moje sožalje vsem družinam, še posebej sinovoma Kristjana Janca, ki sem ga tud osebno poznal in pa seveda ženi, če je sploh preživela... škoda je res useh teh ljudi.
roza.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Ne zdaj zganjati patetike na USA način. "Reka smrti". Takšen bolan naslov lahko v SLO predvsem pričakujemo v medijih, kot so Svet na Kanalu A, Indirekt, Slo novice, Slovenski tednik in Ognjišče.
Dogodek je žalosten, umrli so, večidel po lastni neumnosti. Dogodek opazimo le zato, ker je seštevek smrti večji od povprečnih ene ali dveh. Če bi na Savi umrl le en domačin bi to mediji objavili v Črni kroniki v majhnem okvirčku, morda še to ne.
Skratka, šteje koliko jih je naenkrat umrlo. Več kot je mrtvih, več pišejo mediji, večja patetika je v javnosti. Čisto po ameriško.
Po drugi strani pa na Onkološkem vsak mesec umre krepko več kot 10 ljudi. Da o tistih, ki se jim to zgodi doma ne pišem. Jih kdo opazi? Mastni naslovi? Nope.
Življenje gre naprej. Mrknili bomo pa vsi, prej ali slej. Take it easy.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik erikson pravi:

Prepričan sem, da bodo imeli jutri vsi potniki rešilne jopiče. Če si bodo sploh še upali na kanu oziroma bodo sploh še organizirali vožnje.

Nepovezano s tem dogodkom, pa vendarle: dopoldne so malo naprej od Tromostovja iz Ljubljanice potegnili žensko truplo.

Poznal sem enega od unih ki so se spustili, žalostno in neumbo, nevem kaj so misll..naj počivajo v miru

Žensko sm pa tud poznal (82 letna - samomor). Včeraj je bil zame res odfukan dan :S