nečakova pajčolanka ma problem (za akvariste)

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Če se kdo spozna na ribe, nečak ma pajčolanko, zdaj nevem točno kiri model, tista ko je taka trebušasta.

In zdaj ma nek problem, saj hrbtno plava in se po akvariju vozi obrnjena, pa napolno piha... Pa nekoliko
debela je, taka bunka, bojim se da nebo več dolgo, nečaku pa zna bit hudo, dajte mi malo posvetovat.
Ma dokaj velik akvarij, kisik se dela, vodo redno menjavajo, skratka tej ščuki gre prav lepo, le zdaj jo
nekaj trokira...

Hvala za pomoč!

pajcolanka1.jpg
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ti nas pa res, dnevno zasipaš, z najbolj bizarnimi problemi
grin1.gif

Svaka čast, dober si
zmaga.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
tamali je v vrtcu, popoldne priropota z njegovimi orodji in aparati, preparati za igranje, poči gameboy v kot,
jakno po tleh, nahrbtnik z vrtca frči po zraku že ko stopi z avta, in leti v dnevno čekirat ribo, ji da hrano...

Zdaj pa se nam ta somič vozi po hrbtu po akvariju, sej res da ma komaj 3,5 let, samo bo takoj vedel da
jo nekaj trokira, in se bo prikoval k akvariju...

Zdaj naj mi nekdo posvetuje kaj naj naredimo, al naj se vsedem v avto pa po novo ribo, tole pa v "karanteno"
v glaž in v garažo na omaro, dok se ne popravi/umre...
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
trebušna vodenica..

pejt po zdravilo.. majo ga v vseh trgovinah z akvaristiko..
pa čim prej.. pride pa nekih 5 eur..
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
okej, mam se eno bolj strojnisko, prlimaj z uni dvostrasnkim selotejpom neko utez na trebuh, da bo vsaj normalno postavljena... pa v gobec ji nafilaj vato, da ne bo glasna..ce ze glasno "diha". utezi pa dej ravno tolk ,da bo potnla na sred akvarija.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ponavadi se taka zadeva konča s smrtjo....za zdravilo je navadno že prepozno....
Sem bil akvarist 10 let....
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Tega ne morem napovedat, vem pa, da dolgo sigurno ne bo....