navodila za igo8 in garmin

nika

Zelenc'
4. jun 2008
8
0
1
Pozdravljeni,
kupila sem tusev igo, ki ga ze pridno uporabljam. Z uporabo nimam tezav, bi si pa rada nalozila igo8 plus karte, vendar iz vasih nasvetov na tem forumu ne znam razbrat natancnih navodil. Sem namrec zacetnica in bi potrebovala zelo podroben »recept«.
Zato vas prosim, ce mi lahko kdo na privat ali email poslje kaksna natancna navodila, ki bodo vsebovala kje »kupiti«, katere file kam in kako naloziti itd itd.
Potem pa se kako dodam poi radarje in ostale.
Zanima me tudi, ce lahko hkrati na igotu uporabljam igo8 in garmin. Ugotovila sem ze, da garminovih map ne morem uporabljati brez garminovega sistema, ne vem pa, ali lahko uporabljam garmina za slo in igo za tujino.
Za vse nasvete vam bom zelo hvalezna, ker sama zaradi neznanja ne upam prevec eksperimentirat, saj ce kaj zafrknem, najbrz ne bi znala vzpostaviti starega stanja.
Lp,
N.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Karkoli boš počela, najprej shrani originalno kartico na varno mesto. Kupi eno poceni 2gB SD kartico, jo formatiraj v FAT32 z imenom SDMMC in z originalne kartice prekopiraj datoteko shell.ini ali gpshell.ini. V tej datoteki se nahaja podatek, kje se nahaja program, ki ga hočeš uporabljati. Na to novo kartico skopiraj program iGo8 s kartami in v ini datoteko vpiši pot do datoteke, s katero zaženeš iGo8. Če boš eksperimentirala z novo kartico, se nimaš kaj bat, saj imaš originalno varno spravljeno in jo samo vstaviš v napravo, če ti nebi uspelo pognati iGo8. Nič se ne boj, naprave ne boš pokvarila, ker se vse nahaja na SD kartici.

Preberi teme o tej napravi, smo kar veliko pisali o njej.

Garmina zaenkrat še ne poskušaj instalirat na to napravo.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
pod bluetooth nastavitvami. Odpri povezavo in tam je sigurno kje napisano, kateri port uporabljaš.
 

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
Uspelo mi je povezat iGO8 in BT GPS zdaj me pa zanima sledeče. ''Kupil'' sem buildings file za nemčijo. V tem rar-u sta dve datoteki, ena ima končnico .3dc(cca.25M), druga pa .3dl(cca.5M)
Stvar je v tem, da mi prikaz stavb ne dela v nobenem načinu, neglede kaj prekopiram v direktorij building v iGO. Katera datoteka je prava?