Navigon Android

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tole sem dobil v odgovor, ko sem vprašal za dual sim naprave, v mojem primeru za wayteq xTAB-7x

Citat:


Dear Customer,

Thank you for your email.

The DUAL sim will not cause any issues itself, dual sim phones of major brands do work fine with NAVIGON app.

We do not have any information or feedback about wayteq, therefore we can not guarantee that it will work.

However it does not mean that it is incompatible, most of Android devices are compatible.

Zanima me, če je kdo kupil Navigon za android in če se da ta prenest iz ene naprave na drugo, če uporabiš isti račun in če ima kdo sedaj dual sim in če mu navigon dela?
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
Kupljen Navigon bi moral delat na večini Android napravah, saj se nakup aplikacije "zapiše" na Google račun in v (skoraj) vsako Android napravo, v katero se vpišeš s svojim Google računom, lahko namestiš že kupljen Navigon (to dejansko ni odvidno od aplikacije, ampak je funkcija Google računa).

Kupljeno aplikacijo "preneseš" na ta način, da se v drugo napravo vpišeš s svojim Google računom in greš v Google play ter najdeš Navigon in ti ponudi možnost namesti.

Problem nastane takrat, ko se izpišeš iz tega drugega telefona, kjer si "prenesel" kupljeno aplikacijo in se vpišeš z drugim Google računom - v temu primeru se ti Navigon aplikacija izbriše iz telefona, saj se ti namestijo aplikacije kupljene s tem drugim računom.

Uporaba 2 SIM v enem telefonu pa ne bi smela vplivati na delovanje Navigon aplikacije oziroma nobene aplikacije na sploh
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če naložiš travniški Navigon le ta ne deluje na dual sim.
Fajn bi bilo, če bi imek kdo dual sim in prvo probal naložit travniško verzijo, da vidi, če mu dela in nato ustvarit račun katerega ima na drugi napravi kjer mu dela Navigon, da bi videli, če bo delalo na dual sim.

Če bi to vedeli, potem bi lahko z zagotovostjo rekli, da se lahko kupi Navigon in da samo travniška verzija dela probleme.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Lahko kdo pošlje version.xml od kupljene naprave po možnosti dual sim?

Zanima me, če se v xml vpišeta obe imei številki ali samo ena.

Če je kdo pripravljen priskočit na pomoč pri raziskovanju, mi lahko pošlje xml na ZS.
 

mario1550max

Pripravnik
23. jun 2009
52
0
6
Pozdravljen popotnik, Janch in ostali

nič povej kamo nakažemo denar, pa kupi ta NAVIGON, saj je komaj 60 evo
povej kamo ? evo od mene 10
ce si iz Lj, dam za pivo in 10 za NAVIGONA v raziskovalne svrhe....

mislim da nas je kar nekaj takšnih ki so prejeli pomoč od vaju ter bi prispeval, zraven...

pa lep pozdrav vsem Mario - Maks
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To nima smisla, da si ga midva naloživa, ker ga nihče od naju ne bo uporabljal kot primarno navigacijo.
Boljše bi bilo, da nekdo, ki ga bo res uporabljal, nabavi ( lahko tudi zberemo skupaj ) in nato probamo preko njega zadevo porihtat, da bo delala na dual napravah.
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Meni dela Navigon na dual SIM napravi in to verzija 5.2.2 iz pašnika. Naprava ima dva IMEI.
 

mario1550max

Pripravnik
23. jun 2009
52
0
6
Mirkop, a si slučajno testiral gor na tvoji tablici Garmin Streetpilot , Zanima me če to dela preden kupim to tablico.
oz. keri android si dobil gor 4.4 xxx

hvala in lp Maks
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno: