NAVIGON 7 - Slovenski jezik

vitaskin

Zelenc'
12. apr 2009
2
0
1
men ko dam updateme na kartico in resetiram navigona napise, da naj vstavim kartico (ne prepozna da je kaj vstavljeno). kaj se dogaja na displayu, ko se updata?
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
ko je meni updatalo je po resetu trajalo enih 10-15 sekund, potem pa mi je pisalo, kaj nalaga gor (npr. zemljevid slovenije, glasove, ipd.)
Po enih 15-tih minutah je rekel, da je končal.
Kartico imam 4giga SDHC, neko najcenejšo.
 

vitaskin

Zelenc'
12. apr 2009
2
0
1
no jst mam 2 giga - novo (sandisk) pa mi zgleda ne prepozna. ce dam original karte na njo pa dela brez problemov...
 

skydancer

Zelenc'
3. sep 2007
23
0
1
Citat:
Uporabnik RIRI pravi:
Citat:
Uporabnik skydancer pravi:
zadeva je precej preprosta. Iz tega naslova in mape navigon si skopirajte slv-SVN.lng (in ostala 2 glede na ločljivost) iz mape language_files in datoteko slv-SVN_Hera_def_sound.nfs iz mape sounds. Zdaj, jaz sem sprobal spremenit usersettingslanguage.xml, pa mi je vztrajno nazaj v ang spreminjal, zato sem uporabil star trik, da sem zbrisal angleski jezik in zvok, slovenske pa preimenoval v angleske (eng-GBR). Tadaa, zadeva deluje, na hitro sprobal, se mi zdi da ženska malo prepočasi govori, ampak bo treba v praksi sprobat.

Hmmm, ja res je ženska govori. Ampak si poslušal kaj pove ?!? Na 8110 zadeja definitivno ne špila, ker če testiraš na DEMO poti, in poslušaš navodila, ne pove vsega, kar bi morala. Verjetno bomo še malce morali počakati, ampak premika se pa že in to je to.

Bi verjetno bili vsi bolj zadovoljni če bi nam karte poštimali. Mogoče nas pa presenetijo in ob novih kartah Q2/2009 dobimo tudi SLO vodenje in nove funkcije, ki jih novi modeli že podpirajo, paradni konj 8110 pa na žalost še ne.

V vednost : lahko si updejtate programček za Navigon Fresh na verzijo 1.50. Torej se le premika. Možnost vpisa kode in tudi slovenščina navsezadnje.

LP R

ne vem, meni na verzijo 7.4.0 lepo govori. Je pa res da mas v nastavitvah neko opcijo uporabi glasovno krmiljenje: tam imam nastavljeno na V celoti. Sem zadnjic sel do Avstrije pa je lepo vodila. Je pa mio moov gps naprava.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Evo http://rapidshare.com/files/220942294/Sounds_Navigon.rar.html

tud slo zvok je notr

http://rapidshare.com/files/220943998/language_filesSLO.rar.html

tle je pa slo jezik za menije

ajd
smile-1.gif
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Jaz sem inštaliral tale "slovenski" paket in zdaj je moja napravica postala 2310 namesto 2210
smile-1.gif


V živo še nisem testiral, ampak po pregledu podatkov na spletni strani vidim, da sem "pridobil": Clever parking, POI click, Coordinate entry, My report, Favorites on the map, Navigon MyRoutes...

prikaz zemljevidov je sicer isti, vendar izgleda lepše.

LP, M.

Ne vem sicer, kam so skrili funkcije kot je coordinate entry, itd...Ampak myrouters je zlo simpatična zadeva
smile-1.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
myroutes je zakon zadeva. Da ti tri možno poti in se pol odločiš za eno. Res super, pa tud drugač je tanova verzija softwera res odlična.

Sm škoda ker nima takih map k Garmin :/ Nažalost ne prenašam garmin softwera, je za bruhat.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
A je kdo kje zasledil kdaj naj bi bil officila release 7.4.0 s to funkcijo. Zdej sem poupdejtal in se je spremeil tudi naziv naprave iz 2210 v 2310. In posledično ne dela več update map v navigon fresh.
 

NekdoR

Zelenc'
4. jan 2008
4
0
1
Kako nalozim verzijo 7.4 na 2210? Trenutno mi jo je upgrejdalo na 7.3.7? Kje se da dobiti na file...
 

NekdoR

Zelenc'
4. jan 2008
4
0
1
Kje si pa dobil ta file(verzijo 7.4.)? Meni zgornji link ne dela oz hoce geslo (za navigon ftp....)
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Citat:
Uporabnik NekdoR pravi:
Kje si pa dobil ta file(verzijo 7.4.)? Meni zgornji link ne dela oz hoce geslo (za navigon ftp....)

Mislim, da sem ga nekje na netu staknil..Lahko pogledam doma.
 

Dennis78

Zelenc'
30. jul 2009
1
0
1
Najprej lep pozdrav vsem.

Imam navigona 2110 max in menije sem že pretvoril v slovenski jezik, vendar slovenskega vodenja nikjer ne dobim. Forum sem pazljivo prebral, celo .nfs fajle od OldSkul-a sem sprobal, vendar so za 8110 in na 2110 max ne delujejo.
Je sploh možno dobiti slovensko vodenje za omenjeno zadevico?

Hvala vnaprej za odgovor(e)...