NAVIGON 7 - Slovenski jezik

Miha_Mesojedec

Zelenc'
29. nov 2007
20
0
1
Grosuplje
Prevod sem že končal in je tudi veliko popravkov od te, ki sem jo dal gor.
Ne vem pa če bi dal gor popravljeno verzijo, ker ne bi rad da pride v neprave roke.

"Bom še premislu"

lp
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
207
63
Kranj
Ne bo prišlo v neprave roke, brez dovoljenja se itak ne dela nič. Le za nas uporabnike, ker si bom po vsej verjetnosti kupil tegale 2110 MAX...a 2 letno fresh maps pa preko spleta plačaš ?
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Ne bo prišlo v neprave roke, brez dovoljenja se itak ne dela nič. Le za nas uporabnike, ker si bom po vsej verjetnosti kupil tegale 2110 MAX...a 2 letno fresh maps pa preko spleta plačaš ?

Ja, jaz sem plačal z MasterCard, celo račun (v papirni obliki) sem dobil domov.
LP!
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
Imam Navigate 8110, rad bi si uredil SLO meni po receptu v tem postu. Vendar na celi SD kartici nimam mape Language_files. Tudi ne datoteke: "eng-GBR.lng"

Še nabolj podobno temu je, da imam mapo “Sounds”, v njej npr. datoteko “eng-GBR_Heather_def_tts.sar”. V “UserSettingsLanguage.xml” pa piše eng-GBR.

Kako torej uredim menije na SLO?
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
To mi je jasno, da mora od nekod (tekstovna datoteka) črpati besedilo, samo vse datoteke na SD kartici sem pregledal in nisem našel. Kako se pride do datotek notranjega pomnilnika GPSa?
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
pozdravljeni
imam eno vprašanje in sicer me zanima ali ta slo prevod deluje na navigonu 8110 kupljen v comshopu
hvala za odgovor
p.s. zelo lepo bi bilo če bi delovalo
 

hawkeye

Pripravnik
8. jul 2008
194
0
16
Jaz sem na 8110 poskusil najti datoteko, v kateri bi naj bila besedila iz menijev, žal neuspešno.

Torej, čeprav nekateri na forumu zagotavljajo, da je možno posloveniti menije na 8110, meni do sedaj še ni uspelo.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
drug še ni nihče poskusil naložit slo jezik da bi lahko kaj povedo če deluje in kako ga je naložo
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
207
63
Kranj
če se vam gre za vsak €, lahko pridete k meni po tegale NAVIGONA 8110, pa rečeš, da vam dam extra popust......
 

BATKO

Zelenc'
7. sep 2008
2
0
1
Meni je uspelo na Navigonu 8110 prit v windowse in tam sem našel mapo z jeziki, nato sem prekopiral datoteko z slovenskim jezikom, z tisto ki je original (eng-ENG v mapi language files) na navigaciji, ko sem pa naredil reset mi je zbrisalo angleški jezik. Tako da zgleda dani tako enostavno kot pri ostalih Navigonih:))) bomo provali še malo:)))