Navigon 6.5 na PDA - ne dela glasovno vodenje

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Na HTC CRUISE sem naložil Navigon 6.5 vendar mi ne dela glasovno vodenje. Datoteke za vodenje se nahajao na root-u kartice v: install/lang/1/MN6/sound

Ime voice datoteke pa je: english_sound.sfs

A je mogoče datoteka v napačni mapi?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik mirkop pravi:
Na HTC CRUISE sem naložil Navigon 6.5 vendar mi ne dela glasovno vodenje. Datoteke za vodenje se nahajao na root-u kartice v: install/lang/1/MN6/sound

Ime voice datoteke pa je: english_sound.sfs

A je mogoče datoteka v napačni mapi?

O programu Navigon sem se razpisal po dolgem in širokem že pred časom, tako da če bi malo pogledal bi verjetno najdel odgovor.
Fajl .sfs se mora nahajat v mapi: MN6 -> sound

Ne vem od kod tebi Installing in lang.
Lang je mapa v kateri se nahajajo fajli za jezik programa, ki imajo končnico .lng .
Probaj v mapo MN6 narest mapo sound in fajl .sfs skopiraj tja.
V kolikor bo delovalo javi, da bomo vedeli ....
pozdrav.gif
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Zadevo sem rešil tako da sem pobrisal program in ga ponovno naložil in sedaj dela. Finta pa je bila v tem da sem prvič program samo prekopiral, brez da bi ga inštaliral. Tako je program deloval samo glasovnega vodenja ni bilo.

Drugač pa sem ga naložil tako da se je zagnal autorun in sedaj dela tudi glasovno vodenje.
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Ne vem ali ne najdem ali ne obstaja slovensko glasovno vodenje za model 2110 oz. za verzijo programa 6.5?
Ker na dlančniku, kjer imam verzijo 7.5 pa deluje slo vodenje, samo tam je datoteka s končnico nfs, verzija 6.5 pa ima sfs datoteke.
Ali se da to kako pretvorit ali kaj podobnega?
 

Podobne teme

I
2
Odgovori
38
Ogledi
17.174