Navigon 40 premium vs Navigon 70 plus

esid

Pripravnik
4. jan 2008
34
0
6
Lep pozdrav,

kupujem eno izmed omenjenih naprav... zanima me izključno navigacija (razne mp3 in slike itd sranje me ne zanima). Katero priporočate, kaj so bistvene razlike +, -...

se da na omenjeni napravi poljubno nameščat karte... zanimajo me predvsem karte iz pašnikov...

hvala...lp
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
V bistvu res, pravkar gledam Navon750Truck, ki ima ceno 330eur, če pa greš v Wayteq verzijo in z malo iznajdljivosti dobiš isto ali pa več za 1/3 cene.

Pri omenjenih modelih Navigona pa ne vidim bistvenih razlik, pa še oba imata isto ceno 180eur.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Točno tako, še vedno me preseneča kako zmogljiv mlinček se da dobit za tako ceno. Pa povrhu vsega popolnoma odprt sistem, kjer si lahko brez težav naložiš poljubno navigacijo (ki seveda temeljijo na WinCE). Sicer pa so vtisi itak strnjeni v temi. Če bi danes potreboval PNA navigacijo bi se brez oklevanja odločil zanjo in seveda hvala vsem uporabnikom, ki so jo tako slikovito predstavili.
 

esid

Pripravnik
4. jan 2008
34
0
6
Se pravi je Wayteq neke vrste dlančnik z vgrajenim GPS sprejemnikom. na katerega pa lahko namestiš vse vrste navigacij ki bazirajo na WinCE.

Kako je s samo stabilnostjo naprave, natančnost, pokritost slovenije, baterija, in ostalo ....napram Navigonu seveda...

je založenost s strani downloada zadovoljiva
smile-1.gif


Kot sem že v prvem postu napisal.... rabim samo navigacijo... NIČ DRUGEGA...!
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Na to navigacijo lahko namestiš : Igo8, Igo Primo, Ozi explorer, ...
Skratka vse. Ma saj ti ni treba vklaplat ostalega.
Karte se dobijo "hireje" kot na navigonu.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
huda napravta tale wayteq, samo mi zaenkrat 2110max še služi. Sem ga ravnokar najprej nadgradil na 4310max, nato pa še na 40 easy softwer. Tako, da sem na najnovejšem zdej.
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
huda napravta tale wayteq, samo mi zaenkrat 2110max še služi. Sem ga ravnokar najprej nadgradil na 4310max, nato pa še na 40 easy softwer. Tako, da sem na najnovejšem zdej.

Ej, tut jest imam 2110max. Daj mi povej ali vsaj namigni, kako na 4310 in potem na 40. Hvala ti za odgovor.