Navigacija Renault Scenic

Brixie

Zelenc'
11. avg 2010
3
0
1
Pozdravljeni.

Mogoče kdo ve katero navigacijo ima Renault Scenic 1.9dCi 2004 letnik. Do sedaj sem ugotovil, da je škatla pod sovoznikovem sedežu, not grejo navadni CD-ji in ne DVD ( vsaj mislim, ker je sedaj not navaden CD ). Zraven je bil original CD navteq in še neki CD za jezike. Kolikor sem po netu brskal, bi moral dobiti carminat v30 in to navadne CD-je. Ali to drži? Ali lahko spravim na to navigacijo kakšen TomTom ali Garmin? Kar nekaj sem se ukvarjal z navigacijami ampak bom raje vprašal koga za nasvet, ker je moj sodelavec sesu navigacijo ( mislim, da jo je zaflešal, ali kako podobno ), da mu jo niti na servisu ne morjo skup zrihtat.
V enoti je TDK CD 700 Mb in gor piše 2008-2009 ( domače izdelave
cool-1.gif
)
Če kdo pozna to navigacijo mi prosim naj napiše, kaj in kako.

Lp., Brixie
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
TU bi ti znal kdo pomagat....

žal imam jest DVD verzijo Carminat naviacije...
 

Brixie

Zelenc'
11. avg 2010
3
0
1
Jap, sem poštimal. Gor mi gre Carminat v30 2010-2011 CD verzija ( multipack - 9CD ). Not imam eastern Europe in je slovenija kr dober pokrita ( najde tud moj dom, ki sn bogu za hrbtom ). Edino kar je mi vizualni ni kaj preveč všeč.

Sedaj me pa zanima: Ali se da naložit gor Garmin ali pa TOMTOM? Če se da, ali gre to prek CD-ja ali rabiš kakšne kable. Ali kdo pozna koga, ki se s tem bavi?

Lp., Brixie
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Carminat Navigation Communication - Europe V30.3 Izid dne 7.2.2011 1 DVD + CD-ROM
- Laguna - Scenic - Koleos - Vel satis - Espace - Megane
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Renault Carminat Navigation Communication Europe V.31.1

DVD with maps in 2011 for built-in navigation Renault CNC + Update CD
List of countries on the disk:
Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland

Extras. information:
Instructions for burning in the hand. From themselves: Writing a CD-R and DVD + R DL at the very minimum speed. I wrote to Verbatim. After it is installed Update, system locale, I was French. Then you need to insert the disk with the card after it, he thinks through the menu (item 10), switch to English

Compatible with:
Renault Megane after 01/10/2008
Renault Scenic after 01/09/2006
Renault Koleos after 01/01/2008
Renault Laguna since 01/04/2005
Renault Vel satis after 01/06/2005
Renault Espace after 01/03/2006
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Zdravo
Vidim da obvladaš navigacijo Renault. Kupil sem Scenica 2008 z vgrajeno navigacijo. Poleg je bil priložen le 1 cd. Ko vključim navigacijo in izberem slovenijo, mi omogoči le KP, LJ in MB (je aktivna tipkovnica le za te črke) Prav tako ne morem v mestu LJ dodati ulice. Ko pa se vozim pa mi trenutno izpisuje lokacije (npr tunel Golovec.....) Kaj storiti. Ko vtaknem CD v predvajalnik (radio) se ne zgodi nič. Ali lahko posreduješ kakšne informacije ali kakšno navodilo?

Hvala vnaprej
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.322
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
A imaš DVD ali CD verzijo? Če je CD verzija, potem je skupno 9 cd-jev v najnovejšem kompletu Carminat Navigation Informee 2 (Europe V31 2011-2012 ). Če imaš DVD verzijo potem je samo 1 plošček (DVD9)
 
Nazadnje urejeno:

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Ojla janch

Imam samo 1 CD in ne dvd. Ali bo potrebno kaj snet dol? Če imaš kakšno varianto mi jo prosim pošlji na ZS.

hvala
 

sekundarc

Pripravnik
13. nov 2010
62
0
6
Celje
Pozdrav!

Jaz imam identičen problem kot ti @heckler. Če obstaja kakšna rešitev, bi lepo prosil na ZS.

Hvala in lep dan še naprej
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.322
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Na sd kartico grejo klasične karte, ki se nalagajo tudi na ostale generične Tomtom naprave. Pač snameš tiste, ki so kompatibilne s tvojo vezijo navcora. (ki pa mora biti tudi seveda patchan). Če ti te zadeve niso najbolj jasne, se javi na ZS, da ti dam link, kjer imaš to detaljno razloženo.
 

igli

Zelenc'
4. okt 2009
1
0
1
še lahko jst dobim link od navigacije, imm sicer scenica 2009, poleg sta bila 2 cd-ja v28-karta francije ter v29 United kingdom,Ireland

hvala za link že v naprej!
 

bogdanl

Zelenc'
15. jan 2012
2
0
1
Pozdravljeni
Ali mi lahko kdo pomaga pri kartah za renault scenic 2010 letnik.In sicer je na SD kartico in ima TomTom zemljevide.Zasledil sem da bi moral flashati software, da bi lahko uporabljal karte iz "pašnikov".Zelo bi bil vesel vsake pomoči.
Hvala