[NAVIGACIJA] I-GO pocket PC

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
http://www.i-go.com/en/news/index.php?aid=110
bonk.gif

 
Nazadnje urejeno:

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Uporabljam iGo na HTC Touch dlančniku in me zanima če se da kje izklopit tisti nadležni zvok ki se oglasi vedno preden pove glasovno navodilo kam je potrebno zaviti?
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Mene pa zanima kako uklučm GPS na mojem iPAQju (buisness navigator) ker ko zalaufam iGO mi napiše da NI GPS signala tako kot je vidno na prvi sliki v prvem postu. Drugače pa sem bolj netehničen tip človeka in bom zelo hvaležen za čimbolj podrobna navodila.

Hvala vam že v naprej
 

jan71

Zelenc'
20. jun 2008
9
0
1
Sem poplnoma svež lastnik gps in sicer ipaq 316. V osnovi je naložen igo, ki podpira vzhod, dokupil sem sd kartico 4Gb na katero sem naložil igo zadnjo verzijo V8. Kako pa sedaj tega vraga prepričam, da namesto v flash staro verzijo starta in čita novo verzijo na SD kartici?
Sem gledal ali je v flashu kakšen uninstall a nisem nič pametnega našel...Hvala vam za kak nasvet!
 
Nazadnje urejeno:

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Preimenuj štartno datoteko na spominski kartici v CeLauncher.exe in resetiraj hp-ja. igo ne sme bit v igo8 direktoriju ampak v root-u.
Ampak glede na to, da je resolucija 800x... sumim, da boš usposobil zadevo
smile-1.gif
 

jan71

Zelenc'
20. jun 2008
9
0
1
Hvala za pomoč..poskusim to spemenit....zakaj pa misliš, da ne bo delovalo??..saj je ravno temu namenjeno ali ne?

Imam mapo z imenom 2577 in tam imam AUTORUN.EXE...ali bi to moral spemeniti?
 
Nazadnje urejeno:

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
1. imaš verzijo za PDA in ne za PNA.
2. direktorij 2577 NE rabiš
3. pravzaprav ne rabiš NOBEN direktorij - program naj bo na rootu kartice
4. zakaj ne bo delovalo? Ker nimaš data.zip, ki bi imel vklučeno to resolucijo
 

jan71

Zelenc'
20. jun 2008
9
0
1
S čitanjem si pridobivam vsaj nekaj osnovnega znanja in mi pojmi niso več tako tuji vsaj nekateri. Torej skupaj z ipaq 316 sem prejel mapo vzhodne EU ( po mojem je to starejša verzija). Sicer mene verzije dosti ne zanimajo ( npr. hočem poskusit zadnjo), mene zanima le kako dodati mape Zahodne eU.
Igo8 sem sicer direkt naložil kot si predvideval ne deluje
frown-1.gif
. Čudi me ta resolucija za katero trdiš, da je nekje krivec, saj je za oko zelo prijetna.
Kako pa bi prišel sploh do svoje želene Zahodne EU?. A tudi kot original to ne obstaja
rolleyes-1.gif


Hvala za kakšen namig.
LP, jan
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Seveda obstaja, a ti tukaj govoriš o dveh pojmih. Prvič govoriš da bi rad imel karto yahodne evrope, drugič govoriš da ne moreš imeti IGO8 in zarad tea ne karte. To ni res. To da je resolucija zelo prijetna za oko nime ničesar skupnega z tem kar program podpira, meni je tudi marsikatera zelo všeč na oko a je ne morem imeti
wink-1.gif

Hec je v tem da program Igo pač podpira nekaj vrst resolucij in očitno med temi ni tvoje, ampak to boš vedel po tem ko ti bo napisal da ne najde neke .bmp datoteke in ne po tem da se ti sploh noče zalaufat, ker če samo ne podpira te resolucije, se program hoče zagnati a takoj ven vrže opozorilno okno da ne najde .bmp datoteke. Morda se to da rešit z tem da poizkujsiš kje poiskat skin za tvojo resolucijo.

Kar se pa tiče samo karte, je pa v Igo-ju vsaka karta posebaj in si jih naložiš v mapo maps in to je to. no kako se pa zadevo "kupi" pa preveri drugje.
 

jan71

Zelenc'
20. jun 2008
9
0
1
Se ti zahvaljujem za odgovor in hkrati oproščam za svojo neizkušenost. Namreč zmedejo ma video na youtobe, kje na tem dlančniku oz. bolje gps-su igoV8 laufa.
Torej s tvojim odgovorom sem močno potolažen, saj važno je, da imam možnost. V bistvu mi tudi starejša verzija Iga 2006 prav nič ne moti.
Thx, jan
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Če imaš malo časa ti bom jaz lahko pomagal! Imam namreč ipaq 314, na katerem laufam IGO8 v polni resoluciji. AMPAK, trenutno nimam niti toliko časa, da bi šel scat - tak da bo potrebno še malo počakati, da najdem čas in ti zadevo pošljem na tvoj mail.
 

jan71

Zelenc'
20. jun 2008
9
0
1
Odlično...bom počakal...seveda bom...ti na ZS pošljem msn in gsm. Ob priliki pa povabim na pivo
nahrung002.gif


Mal sem jezen sam nase...namreč prijatelj mi je svetoval garmina, a sem se odločil drugače iz razloga, ker ima ta gor še kako igrico in predvaja video...češ si bosta s tem mulca krajšala čas na daljših potovanjih.....Malce mi je žal...kljub temu upam, da se s tem, da vseeno kaj naredit.
Vsekakor hvala in se slišiva!
LP
 

jan71

Zelenc'
20. jun 2008
9
0
1
No..vsaj nekaj..tale CeLauncher.exe sem uspel uredit..in priti v win prek totalComm.
 

iElectric

Zelenc'
25. jun 2008
1
0
1
Najnovejši iGO 8 dobite PPCWAREZ (Nav N Go iGO 8 v8.0.0.41506 (June 3 release))

NE POZABITE SKOPIRATI ZADNJEGA LINKA, V KATEREM JE DATA.ZIP KATJI DRUGAČE VAM RESOLUCIJE NE BO PODPRLO.

Zadnja mapa za slovenijo je 2008.01.
 

jan71

Zelenc'
20. jun 2008
9
0
1
Kaj pa, če le mapo za Slo preimenuješ z istim imenom kot stara?

A je bistveno izpopolnjena mapa Slo..po veličini mape ne kaže?