[NAVIGACIJA] GARMIN XT za SYMBIAN

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mico

Zelenc'
27. dec 2007
4
0
1
Pozdravljeni,

uspelo mi je rešiti problem, ki sem ga napisal par postav nazaj.........

ker sem imel 9 mestni Card Id sem kupil novo microSD kartico, pri kateri pa sem dobil normalnega
10 mestnega. Žal pa je bila situacija ista, še zmerom sem imel na vizitki Card Id in IMEI.
Pri mučenju te moje Nokie E65 me je obiskal kolega s Nokio N95, ki si je prav tako želel navigiranja.
Zaradi dobrega "treninga" na moji nokiji sem mu kar hitro namestil program in obe datoteki, ter mape.
Pogledam v vizitko in spet ista pesem "Card Id in IMEI". Torej soft ni odklenjen.
Vseeno se odločim, da bom v nastavitvah zagnal notranji GPS sprejemnik. Po ukazi omogočanja pa
spet pogled v vizitko in presenečenje ..... pojavi se ESN.......... in stvar po "kar dolgem iskanju satelitov"
deluje.

Isto napako sem delal pri E65, ki pa nima vgrajenega GPS sprejemnika, zunanjega pa ob instalaciji
nisem imel pri roki in stvar pač ne more delovati.........

Še enkrat vsem hvala za pomoč!

Mico
 

mico

Zelenc'
27. dec 2007
4
0
1
Ne vem če je ravno TO večkrat napisano in tudi v tem ni bil problem
ampak v odklepi aplikacije in pojavu ESN napisa.
confused-1.gif


Pa ni se treba povezati s sateliti ampak samo s GPS sprejemnikom,
ki je lahko v napravi ali preko BT prenosa.........
zmaga.gif


Sicer pa ni važno, to sem napisal za vse, ki bi lahko imeli takšno težavo.....
bonk.gif


lp

Mico
 

mico

Zelenc'
27. dec 2007
4
0
1
Pozdravljeni,

kot sem že v prejšnjih postih opisal mi je uspelo instalirati na N95 Garmin XT s CN E v9 in AR2.0.
Zadeva deluje moti pa me:
- zelo dolgo iskanje satelitov,
- pri voznji sem opazil, da naprava zaostaja približno za 150m od trenutne pozicije.

Upam, da se da zadevo popraviti, zato prosim za informacije. Že vnaprej hvala.

Mico
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
spremeni jezik telefona v angleščino, pa nebo več zamika. za iskanje satelitov pa je mogoče krivo steklo avtomobila. meni se poveže v roku minute in pol. pa tipkovnico moraš imeti odprto za dober sprejem.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.351
3.441
113
Če imaš preveč kart naloženih ponavadi procesor ne folga, malo omeji območje pa bo..
 

miky

Zelenc'
1. jan 2008
6
0
1
lep pozdrav

Sem si nabavu nokio n95 zdej bi pa si želel uredit navigacijo, poskušal sem po zgornjih navodilih pa nisem prišel prav daleč!!!

"""""""""""Poiščeš karte, priporočam CityNavigator NTv9 in AdriaRoute za Slovenijo."""""""""""

Ok in kje naj iščem - najdem te karte, ali mi lahko kdo pomaga??????????????
 

miky

Zelenc'
1. jan 2008
6
0
1
""Adria Route, Adria Topo, SCG Route""


Hvala in katera ima največjo pokritost slovenije
 

miky

Zelenc'
1. jan 2008
6
0
1
ma nimam pojma o tem

najdu sem "Update AdriaROUTE 2.00 (Mobile XT verzija)"

a to je to
 

morfej

Zelenc'
4. dec 2007
9
0
1
SSAVSKI:

Mi lahko samo napišeš katero verzijo Firmware-a imaš na N70 ...pri kateri nimaš težave pri decimalni vejici oz. piki.

hvala
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
kzs....
vedno več slikc garmina se mi nabira v galeriji, nekje sem prebral (nevem, morda tudi tukaj), da naj jih dam pod skrite datoteke, vendar mi to nikakor ne uspe...ne z Y-Browser-jem kot tudi z X-plorer-jem....če kdo lahko pomaga....
Hvala in LP!
 

herby

Zelenc'
22. sep 2007
26
0
1
koroška
V nastavitvah pod [System], [Remote GPS] mi ne odpre Use Bloetooth GPS al pa Use Attached GPS zato bi prosil za pomoč .ostalo mi pa dela(verjetno)

hvala vsem
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
410
17
18
AdriaRoute 2.0 mapID 708
City Navigator Europe NT v9 mapID 197
City Navigator Europe NT 2008 mapID 284

Napiši za katero mapo potrebuješ?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.