Navigacija - dodajanje tock POI na daljavo?

Kiri

Pripravnik
15. avg 2007
498
0
16
39
Murska Sobota
Obišči stran
Zdravo,

zanima me, ce obstaja kaksna navigacija, ki bi omogocala dodajanje POI oziroma ciljev na daljavo (preko GSM/GPRS ali WLAN omrezja recimo)? Predstavljam si nekako takole. Na racunalniku poiscem in dolocim nek cilj, ta bi se pa nato remote (ob vzpostavitvi povezave) nalozil na navigacijsko napravo s cim manj posredovanja voznika/uporabnika.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Morda bo to možno na modelu Garmin Nuvifone.

Kjer boš preko sms/mms poslal uporabniku s tako napravo sliko ali poi podatke, ki jih bo naprava razbrala.
 

Kiri

Pripravnik
15. avg 2007
498
0
16
39
Murska Sobota
Obišči stran
Ja...kaj takega bi bilo itak zakon, da bi lahko poslal samo SMS recimo, v katerem bi bile napisane recimo koordinate in bi to bilo to. Ampak vprasanje ce bo to...
smile-1.gif

Za eno firmo (Navigon, TomTom??) vem, da imajo nek portal, kamor se prijavis s svojim user/passom in potem imas neke moznosti...pa tudi neke njihove navigacije naj bi omogocale doloceno sinhronizacijo, ampak sem zadnjic na CeBitu sedel na usesih, ko so razlagali o tem.
Kakorkoli ze...ce se komurkoli sanja karkoli o tem...bi bil zelo hvalezen za kakrsnokoli info.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Nekaj podobnega sem zasledil pri nav4all. Ker trenutno nimam naloženega, ne morem preveriti. Če se prav spomnem obstaja v meniju opcija pošiljanja SMSa ali maila.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Nisem čist siguren če prav razumem ampak mislim da ima XT funkcijo da pošlje koordinate nekega POI na neko številko in potem tam garmion sam prepozna ta sms al kako že in ti pokaže, vem da sem enkrat to hotel narediti, namrečm poslati pa prejemnik ni imel gsm-a na dlančniku. Eko ker nisem bil ziher sem pogledal in ja xt ima to fuinkcijo pošiljanja POI.