Navigacija Android

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.811
199
63
Slovenija
jaz pa odstranil vse ostale in obdržal samo google zemljevide. + lepo kaže zastoje na mejah in odsekih z deli, brez tmc
 

js1234

Pripravnik
13. apr 2008
333
1
18
Citat:
Uporabnik mcn pravi:
jaz pa odstranil vse ostale in obdržal samo google zemljevide. + lepo kaže zastoje na mejah in odsekih z deli, brez tmc

Google zemljevidi so tudi za mene postali zelo dobri!
Ko iščeš samo natipkaš ključne besede! Še naslova ne rabiš!
Ko potuješ vidiš promet! Brez problema se izogneš zadevam! Če je le fizično to mogoče!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Meni se je dopadlo(pred 2-3 leti).... potem so pa tako zaščitil, da se ni dalo več crackat. (kar se spomnim, so bile route dosti bolj podobne kot igo, sygic jo je znal takrat še kaj pihnit).

Mislim, da če dol potegneš, da imaš en mesec probe. Preden se potem odločiš za nakup.

Je pa tudi zastonj verzija z open street map zemljevidi (drugo je vse podobno). Pomoje sta jih je sygic in here maps pojedla.


review soforumaša... http://kacnje.blogspot.si/2014/08/gps-road-navigation-route-66-navigate.html

Bil je res skriti biser...

edit: Sem potegnu za hec dol... na hitro 200€ z vso šaro za cel svet.
aplauz.gif
(s tem da so ušteti 75-80% popusti).
 
Nazadnje urejeno:

mat_ko

Zelenc'
2. jul 2017
1
0
1
Pozdravljeni,

katero navigacijo priporočate, oziroma ima najboljšo pokritost za področje bivše juge (predvsem Srbija, Makedonija) ?
Hvala !
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.487
1.135
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Kje lahko prijavim napako na zemljevidih? Zanima me za Sygic Android.
Lahko prosim prijaviš napako tudi v tej temi oz. kateremkoli od spodaj naštetih forumašev na ZS, da se pogleda kakšno je stanje pri Here kartah.

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Trenutna ekipa iz Alterja, ki vnaša popravke in katerim lahko po želji pošljete popravek na ZS je:

Snecer

Sylver

Krimec

Leon2007

nuvi3790

krko

popotnik

Hvala.
 

astet

Pripravnik
4. jan 2012
95
14
8
Pozdravljeni

Kako lahko popravim glasovno navigacijo (Neico) za Sygic, da bo povedala kje naj zavijem levo ali desno bolj na glas. Zvok na telefonu imam do kraja in npr. navigatorka v Španščini ali v Angleščini kriči (ti dve glasovni navigatorki prideta v kompletu s programom) dočim v slovenčini ali hrvaščini šepeta (ti dve navigatorki pa je potrebno kasneje vzeti z oblaka). Sygic imam kupljen in registriran. Kupljeno je vse kar je možno (vsaj mislim razen če po enem letu ni potrebno še kaj prispevati za glasovno navigacijo ali kaj podobnega). Licence so kupljene doživljensko. Se opravičujem, ker toliko nakladam ampak mi ni jasno nič. Prosim vas za pomoč.
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
15% popust s kodo: PAYPAL15 do 13.11.2017 kar znese

Premium Europe: 14,44 Evrov
Premium Europe + Traffic (51 offline maps): 15,29 Evrov
Premium World + Traffic (195 offline maps): 22,94 Evrov

https://eshop.sygic.com/en/
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.563
21
38
Škofja Loka
A obstajaj kakšna navigacijo, ko ne zahteva internetne povezave. Nimam sim kartice notri, ker telefon ne bom uporabljal za klice. Na telefon sem dal 3 navigacije, tomo, ozi, garmin nobeno noče zalanfat brez povezave.
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Tomtom potegne karte iz spleta, pa tudi registrira se ga tako. Rabiš WiFi ob instalaciji, potem pa več ne. Verjetno je tako pri večini. Itak instaliraš doma na prek WiFi, potem pa več ne rabiš. Edino, če želiš prenesti prometne informacije.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.346
243
63
@alpine
Poglej za iGO. Imaš celo temo navodil na alterju. Dela brez internetne povezave.
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
po moje sprašuje za WIFI pass, ker mora najprej karte sploh dol potegnit, da jih bo lahko kasneje na off uporabljal.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.563
21
38
Škofja Loka
Zanima me kako je delovanjem wifi-ja, ker sem zvedel, da ima lokalni petrol wifi, je pa 10m stran še trgovina in parkirišče. Bo deloval al je treba bit prav na petrolu, ne vem kak ima doseg, zato sprašujem.
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Zanima me kako je delovanjem wifi-ja, ker sem zvedel, da ima lokalni petrol wifi, je pa 10m stran še trgovina in parkirišče. Bo deloval al je treba bit prav na petrolu, ne vem kak ima doseg, zato sprašujem.

ja a ne bi bilo najboljše, da greš probat pred petrol
zakaj to sprašuješ tu gor, a si upam da ne nepokretene al kako ?
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.563
21
38
Škofja Loka
Citat:
Uporabnik ajvanho pravi:
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Zanima me kako je delovanjem wifi-ja, ker sem zvedel, da ima lokalni petrol wifi, je pa 10m stran še trgovina in parkirišče. Bo deloval al je treba bit prav na petrolu, ne vem kak ima doseg, zato sprašujem.

ja a ne bi bilo najboljše, da greš probat pred petrol
zakaj to sprašuješ tu gor, a si upam da ne nepokretene al kako ?

sodeč po tvojem odg.sva že dva
hysterical-1.gif