Navi 600 Chevrolet - Opel - Vauxhall

bobo5

Zelenc'
26. mar 2013
1
0
1
Torej na kratko.. Chevrolet Cruze z vgrajeno navigacijo Navi 600. Karte posameznih območij so na SD kartici, Kupuješ posamezna območja: LINK NAVTEQ

Pokritost Slovenije je omejena na Ljubljano, Maribor in glavne ceste, ostalo je bolj bogo. Isto navigacijo uporabljajo še ostali proizvajalci znotraj družine GM (Opel, Vauxhall, Chevrolet .. )

Vsebina kartice se začne z glavno mapo CRYPTNAV
evil.gif
Struktura podmap je podobna kot pri iGo, vendar so datoteke poglavje zase.

Nikjer v nastavitvah nisem zasledil da bi lahko nekako prišel do Navpath, me pa zato zanima, če imajo ti avtoradijski sistemi kakšne skrite menuje, kjer bi lahko mogoče naredil kaj več ?

Nekje daleč zadaj sem imel upanje, da bo šlo brez moje priljubljene navigacije iGo Primo, vendar bo očitno še nekaj časa moj priljubljeni sopotnik.

Se priporočam za vse dodatne informacije..
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Gre za isti sistem kot je tudi Opel Touch in Connect, kar pomeni, da kopije SD ne delujejo. Prav tako nimaš na voljo nobenih "custom" modifikacij, še najmanj pa je možen kakršen koli re-inžiniring v iGO oz drug navi sistem..Torej opusti upanje, ostane ti le original servis oz uradna posodobitev preko spleta, v kar pa se po mojem mnenju NE splača investirat, sploh če rabiš natančno navigacijo.

lp
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Kolega ima v Opel Astri avtoradio z navigacijo Navi 600 / CD 400 z USB ključem in CD-jem.
Zanima me, če je že kaj mogoče posodabljati v ''domačem okolju'' ali je še vedno v domeni servisa in nakup zemljevidov.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Hvala za info.
To pomeni, da je še vse po starem.
Kolega bo še kar uporabljal Garmina, ki ga ima.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.342
3.432
113
Saj pa obstaja karta z detaljno pokritostjo Slovenije

NAVI 600 South Central Europe - 2013/2014 € | £ | SEK | CHF
€ 99.00 Add to Basket
FeaturesCompatibilityIn The BoxAvailability: In stock

SD Card 1: Hungary, Slovak Republic, Czech Republic, Croatia, Bulgaria, Romania, Slovenia


http://www.navigation.com/Opel...1039/en_GB/EUR/