Natega prek Bolhe

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
ja sam ne poznam človeka ki bi pošiljal robo preden bi dobil denar iz banke
confused-1.gif

še ko ni bilo paypala( ni bil toliko razširjen) sem plačal parkrat s čekom, vedno je prej počakal da je dobil denar in šele pol poslal. sej je normlano tako.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Saj zato se gre. Ti si dvignil denar iz banke, kasneje pa so te obvestili, da je ček brez kritja in ti nato odtrgali to vsoto. Me zanima, kako je to (če je) možno?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Ne bo čisto držalo. Meni je nazadnje na NLB moj bančnik takoj nakazal denar na račun, čeprav še niso preverili če ima ček kritje.
smile-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
No, in tako naj bi te prevare potekale. Bančnik ti da denar, ček nima kritja in...
 

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
iz kje pa je bil ček?
si podpisal kej, da moreš vrnit?
ker čene lahko ti umes lepo zapreš račun in vzameš potrdilo o poravnanih vseh obeznostih do banke.
možno da je pri nas tako. v angliji v mojih primerih ni bilo.
še vseeno pa lahko počakaš da ti banka pove če ima kritje al ne in šele pol pošlješ.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

K so prenovili bolho so imeli anketo in so pujsi smrdljivi laznjivi danes napisali rezultate da je bolha full bolj pregledna in lepsa,pa dam glavo stran da tist k bolh veckrat uporablja da mu ta podoba dobesedno otezuje iskanje.
Stem da je ze na tak sistem napisano da se vidi da je laz in da se kao usmerjajo v uporabniske zelje pa sploh ni res,ker delajo se samo stacune oziroma delajo temu prednost ker za te stacune placas,namesto da bi bedaki naredil vsaj da se uporabnika lahko oceni in da ti je lahko to v pomoc.
Imajo pa namesto tega vsega samo neko fixno idejo da bodo sedaj uporabniki bolj vrjeli nategovalcu ker ima trgovino.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Zdaj pa še nekaj bolj zanimivih rezultatov ankete ob prenovi:



* Več kot polovici uporabnikov se zdi nova podoba bolj pregledna.

* Več kot dvema tretjinama je nova podoba vizualno bolj všeč.

* In kar več kot 80 % uporabnikov je mnenja, da je uporabnost Bolhe dobra ali odlična.



Bedaki, da ni večjih. To so verjetno izpolnjevali zaposleni. Bolha dejansko smrdi. Nepregledno, pa še vedno niso uvedli feedback sistema. Res jih ne razumem
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Kje majo kakšen mejl da pišemo šefom kakšno zanič stran so naredili. Da bi vsaj pustili možnost dostopa do stare oblike.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:
Skrajni čas, da nekdo pripelje ebay v Slovenijo.

PA se je nekaj že govorilo o tem, a nič ni videti kakih rezultatov...

Hmmm, kak poslovni načrt na to temo se je že delal?