Nasvet: Katero športno uro

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Evo Alter srenja, dejmo na brzino da skarajšam, lani mi je poginila stara zapestna ura, pa sem za silo presedlal na moj prastar za silo delujoč polar.
No tudi ta je počasi začel krepavat.

Želja vodotesna športna vekarca, da mi ne bo stokala, če bom plaval, kolesaril, hribolazil....
Gledam v smeri Suunto Ambit sport pa ne vem ali se izplača vzeti whr verzijo ali standard cenovno nekje do 400€
No prosim za nasvet kaj kupiti, pa če pomotoma rata brez prepucavanja
 

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
525
33
28
Sairach
Suunto Ambit so zdaj že izven proizvodnje in jih je nadomestila Spartan serija. Prvi modeli so bili en krš, kjer pol stvari sploh ni delalo.
Zdaj so verjetno že popravli te buge iz prvih serij.

Izbira je kar velika, malo premisli katere funkcije vse rabiš, lahko da bo že kaj cenejšega dosti zate, naprimer Suunto Spartan Trainer ki dobiš že za dobrih 200 Eur (ali pa malo več, odvisno od izvedbe - fancy faktorja )

Najboljši je verjetno Garmin Fenix 5, ampak je že nad tvojim budgetom (500 eur)

Potem imaš pa še starejši model Garmin Fenix 3, Suunto Spartan Sport
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.710
77
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Evo Alter srenja, dejmo na brzino da skarajšam, lani mi je poginila stara zapestna ura, pa sem za silo presedlal na moj prastar za silo delujoč polar.
No tudi ta je počasi začel krepavat.

Želja vodotesna športna vekarca, da mi ne bo stokala, če bom plaval, kolesaril, hribolazil....
Gledam v smeri Suunto Ambit sport pa ne vem ali se izplača vzeti whr verzijo ali standard cenovno nekje do 400€
No prosim za nasvet kaj kupiti, pa če pomotoma rata brez prepucavanja

Malce tole https://www.alter.si/tema/garmin-fenix-3.2315270/page-14#post-2681897 preleti!
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Sem preletu pa sem še bolj zbegan

Mah ja sem se nekak odločil susnto spartan sport pas posebej ker na biciklu si nekak ne znam predstavlat, da bi na zapestje gledu

Upam da bo delal tko kot pravijo, da naj bi