nastavitve APN na BOBu

laaaz

Pripravnik
24. nov 2008
51
0
6
MB
Rabil bi pomoč pri nastavitvah APN za internet in mms . Na bob strani sem si pogledal nastavitve vendar nekaj ne naredim prav saj mms ne delujejo klub vklopljenemu prenosu podatkov.

zako izgleda nov APN na telefonu ULEFONE be pro

screenshot2015-03-22-17-.png

screenshot2015-03-22-17-.png

screenshot2015-03-22-17-.png


taksne so pa nastavitve za BOB



prosim za pomoč.
 
Nazadnje urejeno:

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Za začetek poizkusi tole: na osnovnem meniju z APNji (tam kjer vidiš seznam APNjev) stisni zgoraj desno meni gumb (tri pikice) in izberi "Reset to defaults". To ti bo iz SIM kartice prekopiralo "tovarniške" nastavitve za tvoje omrežje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

za mms moras spremeniti tam eno nastavitev...

default, mms, spl... da bo to odkljukano

samo to je problem pri vseh kitajcih

na pamet pišem, mislim da je to opcija type... saj bos takoj nasel

potem bo takoj delalo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

APN type spremeniš pa bo zacelo delat,

default, mms in spl al kaj je...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

pa obvezno dva apna naredis, en za mms in en za net

poglej v temo o elephonu
 

laaaz

Pripravnik
24. nov 2008
51
0
6
MB
evo mulc se je vrnil iz dijaskega doma in nastavitve so uspele. Snecer hvala, jebala je tista nastavitev iz default v mms.Sedaj vse lepo deluje.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.780
1.904
113
Nastavitve za MMS, ki na Lenovo P70 pri meni za pošiljanje in sprejem MMS ne zahtevajo vklopa mobilnih podatkov:

bobmms.jpg
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
To, da ti ni potrebno vklapljati podatkov je verjetno prej posledica nastavitve v aplikaciji za sporočila, kjer imaš vklopljeno samodejno pridobivanje sporočil, ne pa te nastavitve ...
 

MojcaPokraculja

Pripravnik
6. okt 2015
65
4
8
Ker je že ravno govora o kitajcih in o bobu, imam še jaz eno vprašanje, in sicer mi v tujini ne dela prenos podatkov (poizkusila v najmanj 3 različnih evropskih državah), kjub temu, da ga na kitajcu (Ulefone Paris) vklopim na isti način, kot sem ga prej pri samsungu (android kot android). Kakšna ideja, kako rešiti zadevo, da bo prenos podatkov delal tudi v tujini?