Napetost v Ukrajini - Krimu

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
no ja ......

amerikanci nimajo avtomobilske industrije
nimaj microsofta
nimajo googla
nimajo intla
.......

Predvsem pa imajo nekaj kar vsi ostali nimajo kup lastne potrošnje.

Kako putin gleda na svoje sovražnike pa je jasno, samo ovcam ne.

Daj nekaj mi povej, ko si že bister kot gosti sok. Če bi bil ljubitelj Trumpa, kot si sam, potem pa nebi bil ovca?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Eh putika je pač kot putika. Erdogan mu ubije veleposlanika kot psa, sestreli njegovo letalo in nastavi rit da mu jo putika liže še naprej.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Screenshot_20181201-144035_Facebook.jpg
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Ne nakladaj, ker nimaš pojma. Baltske države napredujejo, kljub temu da imajo peto kolono in da nimajo naravnega bogastva.
Ja, v čem napredujejo, če se lahko pojasniš ?


Wahabitska KSA kupi vsako leto ne vem koliko milijard usd orožja od ZDA, tako da jih Rusija v svojim izvozom še milijon let ne bo dohitela.
https://www.cnbc.com/2018/10/15/sau...but-doesnt-spend-as-much-as-trump-boasts.html


"Demokratične zahodne države"
https://www.euronews.com/2018/10/22...lose-in-suspending-arms-sales-to-saudi-arabia



a bi moral k ameri..bombat?
Očitno bi moral znukati Turčijo, vse stalo je premalo za nekatere.

Dobra stran bi potem bila, da bi se marsikaj spremenilo v geopolitičnih razmerah v svetu.Nihče več se nebi zajebaval iz Rusov.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
vceraj so lepo povedal na tvju analitiki, ki mal poznajo politična ozadja, daje rus okupator ukrajine, da se vse dela v smeri,da je ukrajina v krču.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.459
113
No ja...fajn je tudi slišat mnenje nasprotne strani...

Meni je voditeljica delovala zelo zadržana (poker face)...pa tudi zelo opazno je bilo da mu je postavljala njemu neprijetna vprašanja (njegova govorica telesa)....praktično jo je bil sposoben gledat direktno v oči samo prvih 5 uvodnih minut....potem pa se je zvijal v stolu in se raje kot znjo pogovarjal z kamero...

Jaz bi rekel...zločinec OK...fajn je vidit da taki zločinci ubistvu imajo resne probleme z samopodobo...ti da mislit...in se ga obenem tudi stem nekako raz-demonizira!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.459
113
vceraj so lepo povedal na tvju analitiki, ki mal poznajo politična ozadja, daje rus okupator ukrajine, da se vse dela v smeri,da je ukrajina v krču.
Sem že včeraj hotel pisat da si poglejte včerajšnji GLOBUS...ob cca 20.55h (v oddaji tarča)...
Kar mi je zanimivo je blo da sem izvedel da je Janukovič ruski človek? Da so rusi na Krimu mešal drek takoj od 1997 naprej (njihov konzulat tam podeljeval ruske pasoše vsem zainteresiranim 5to kolonašem)...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.409
9.158
113
Itak sej to je bilo jasno ko je moral it. Ruska scena pač. Sej pa te zadeve niso nove, čudi m samo retardirano enostransko zagovarjanje rusije nekaterih tukaj na alterju, pa se mi zdi da niso neki zaplankanci.