Namesto keramičnih ploščic...

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.208
1.828
113
pri steklu je rahla kriza če bi rad imel na tistem delu tudi vtičnico..kar zgolj pomeni, da je nimaš tam
grin1.gif


kaj te pa na ploščicah moti?

meni steklo po svoje zgleda OK, moti me da se vidi vsak flekec in je potrebno dokaj pogosto čiščenje, česar pri ploščicah ni (vsaj ne tako pogosto).
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Ploščic sem nekako naveličan, pa tudi ob menjavi kuhinje ne bom imel dovolj časa za lepljenje + fugiranje ploščic. Komplet obloge od Svee me pridejo z montažo vred 150€, pa ni pacanja ipd. Tko da sem se že odločil.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.012
3.764
113
Ljubljana
hmpg.net
Na steklu imam 2xpo 3 vtičnice (v kuhinji se rabi)., izrez pripravljen v naprej. Niti ni treba, da je natančno na pravem mestu (kiksa lahko za kak cm levo desno, ni problema, ker steklo pokrije.
Rob je pa aluminjasta letvica, ki se je skoraj ne vidi.

Cena je pa res malo ++
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Jaz sem tudi za steklo, lepo se prej pomeri, če je kje kaka izvrtina ali izrez potreben in to je to.
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Nihče ni omenil Kerrock-a.
Sicer je za nadomestek ploščic malo nenavaden material, ker pa vidim, da ste pri steklu morda ni tako brez smisla pogledati še za tem materialom.
Režemo ga lahko skoraj kakor les, vrtamo, brusimo, rezkamo in na koncu poliramo do željenega sijaja, tudi po določenem času. Higieničen, enostaven za čiščenje in z obilico možnosti uporabe: http://www.kerrock.si/
 
Nazadnje urejeno: