Naloge slovenskih medijev

erikson

Guru
25. avg 2007
21.548
5.531
113
Prva lastovka.


"Nataša Pirc Musar preklicujem izjavo iz intervjuja za Siol.net z dne 23. 7. 2022, da naj bi Nova24TV prakticirala prakso kupovanja medijskega miru in sprejemanja plačil za medijski napad na drugače misleče. Šlo je zgolj za moje osebno mnenje, za katero se Novi24TV opravičujem."
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.400
9.853
113
kod Džej-Zija
Prva lastovka.


"Nataša Pirc Musar preklicujem izjavo iz intervjuja za Siol.net z dne 23. 7. 2022, da naj bi Nova24TV prakticirala prakso kupovanja medijskega miru in sprejemanja plačil za medijski napad na drugače misleče. Šlo je zgolj za moje osebno mnenje, za katero se Novi24TV opravičujem."
Nič novega. Že takrat je povedala, da se bo opravičila, ampak po volitvah. In zdaj ga imamo. Opravičilo namreč.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.033
5.238
113
Urbanija uničuje RTV!!!!

Pa saj sem pisal v sosednji temi, da je bilo honorarno delo Marčelino za Studio City dražje, kot če ga bi redno zaposlili, pa so kljukci pisali da to ni res :evil:
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.587
695
113
toti Maribor
Zakaj bi javna TV prenašala Ljubljanski shod, vezan na mesto LJ? So mogoče prenašali v živo za včeraj napovedan shod pred Magno v Hočah? So mogoče prenašali v živo protest krajanov Malečnika glede kanalizacije? Ne delajte se bedake. Kolikor vem ima mesto Ljubljana svoj lokalni program, pa naj tam prenašajo take bedarije.
 
  • Haha
Reactions: tomi

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
Zakaj bi javna TV prenašala Ljubljanski shod, vezan na mesto LJ? So mogoče prenašali v živo za včeraj napovedan shod pred Magno v Hočah? So mogoče prenašali v živo protest krajanov Malečnika glede kanalizacije? Ne delajte se bedake. Kolikor vem ima mesto Ljubljana svoj lokalni program, pa naj tam prenašajo take bedarije.
ti si do zdaj v keri drugi državi živel da si tak šokiran nad centralizacijo ?