NALIMAJTE: Najbolj sexy slika nasprotnega spola II

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Pa najbolj proporcionalno. Ostale vse neke telenovele doma na kavčih gledajo...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
pol se ga pa naj briše al neki...ker je usral temo, fejst preveč.
ma jebeštrga provokacija, tam v sosednji temi so se vsi zapeli na dejasnko grdo babo...pa kup mokrih in celo plačujejo za to,...Tako da nebi podcenjeval okusa nekaterih. Dejansko ga nimajo in to brez korone.
Ma dej mulc šmrkavi, nimaš pojma kaj je dobra baba. Tiste kumarne otroke tukaj limate in pravte, da so rebraste shirane frčafele sekxy. Samo gate na kosteh visijo, da zgleda kot da so dale žehto sušit.
Kaj boš ti mene brisal smrkavc smrkavi! Stardec je večkrat fükal kot s pa ti zabeljeno žrl. In zdaj boš ti učil stardeca kaj je dobra baba?
Če maš ti majhnega luleka, da ne prideš zraven konkretne babje riti, to ne pomeni da je kumarna narebričena punčka sexy.
Jasno?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Jasno je da ti vid peša in od cele babe vidiš v najboljšem primeru samo še rit. In da ne razumeš naslova. In da ti duhovičenje ne gre.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Jasno je da ti vid peša in od cele babe vidiš v najboljšem primeru samo še rit. In da ne razumeš naslova. In da ti duhovičenje ne gre.
Seveda, jaz na babi vidim tudi rit in baba mora imet rit. Govorim o tapravi babi, ne o tistih otrocih, ki jih vi popate.
A bi moral bit kot ti, ki samo, da vidiš tisto nago obrito piško, pa te že speče po jajčkih in se takoj stresneš in padeš na hrbet ko zajc.
Kaj ste ze zdaj smrkavci name spravl, če vam pokažem kaj je zame sexy baba? A sem jaz mogoče reku, da naj se vas briše ker limate tisto kumarno otročje koščeno babje dračje tukaj gor, ki zame še zdaleč niso sexy?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Sem ti napisal kaj je jasno že dva posta nazaj.

In reci negovalki naj ti obriše peno.
Dejansko si me res razpizdu.
V tem fükiš forumu marsikje popate neke gole punčke, ki grem stavit, da marsikatera še polnoletna ni, in sploh še ni razvita in spolno zrela, kar je čista pedofilija in pol vi s svojo pedofilijo tukaj zahtevate da se briše mene, ki popam zrele vsaj v kopalke oblečene razvite in konkretne babe.
Sami neki zdraharji se zapikujete tukaj vame. V sosednji temi se tud kregate zarad nekih privat slikic. Smrkad šmrkava.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.558
6.162
113
Ma dej mulc šmrkavi, nimaš pojma kaj je dobra baba. Tiste kumarne otroke tukaj limate in pravte, da so rebraste shirane frčafele sekxy. Samo gate na kosteh visijo, da zgleda kot da so dale žehto sušit.
Kaj boš ti mene brisal smrkavc smrkavi! Stardec je večkrat fükal kot s pa ti zabeljeno žrl. In zdaj boš ti učil stardeca kaj je dobra baba?
Če maš ti majhnega luleka, da ne prideš zraven konkretne babje riti, to ne pomeni da je kumarna narebričena punčka sexy.
Jasno?
Večkrat fükal? Koga? Ženo? :)
Če celo življenje eno drgneš, pa magari vsak dan, si pa res jjebač.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Jaz drugega kot to, da si že dosadan z enimi in istimi forami nisem napisal. Pa si samo preberi za sabo kaj vse si nablodil in nasral na tako iztočnico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vprasaj

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.558
6.162
113
Dejansko si me res razpizdu.
V tem fükiš forumu marsikje popate neke gole punčke, ki grem stavit, da marsikatera še polnoletna ni, in sploh še ni razvita in spolno zrela, kar je čista pedofilija in pol vi s svojo pedofilijo tukaj zahtevate da se briše mene, ki popam zrele vsaj v kopalke oblečene razvite in konkretne babe.
Sami neki zdraharji se zapikujete tukaj vame. V sosednji temi se tud kregate zarad nekih privat slikic. Smrkad šmrkava.
A nisi bil ti vedno skuliran tip in te nobena stvar ne iztiri?
So guzate babe tvoja slaba stran? ;)
 

jan.l671

Fizikalc
9. feb 2021
104
98
43
internetni provokatorji. v real lajfu more bit kr jeba a? dejte si najdt kej bolsiga za pocet pa lepte slike zensk ne pa neko kreganje k ga je ze tako al tako povsod prevec. ce vas pa to pali pa ratate trdi od provokacij pol mi je jasno zakaj nas vesoljci nocjo obiskat :bonk::bonk::bonk:
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
A nisi bil ti vedno skuliran tip in te nobena stvar ne iztiri?
So guzate babe tvoja slaba stran? ;)
Mene boš res težko znerviral. Ampak to , da se zarad lastnega mnenja zahteva moj izbris, me pa razpizdi. Na tem forumu sem bil že večkrat izbrisan in to samo zato, ker sem izrazil svoje mnenje. Samo za to. Jaz še nikoli nisem reku, fehtal ali zahteval, da je treba tukaj kogarkoli pospravt. To so komunajzarske metode in te mi gredo res na kürac.
Drgač mam pa res rad babe, ki so bolj guzate. Tiste ravne, brez riti in brez bokov, ki so, kot bi na dilo pljunu zame niso sexy. Me ne rajcajo take. Pa dost stara in ujahana mora bit.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.558
6.162
113
e929db59be1ad3fde7a2e1748d919bd4.jpg