NALIMAJTE: Najbolj sexy slika nasprotnega spola II

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Pojma nimaš, kaj dandanašnji počnejo kirurgi. Zadnjič sem bral intervju s Salome, kjer opisuje, da so ji naredili češpljo iz njenega tiča in ščegetavček iz glavice, da se normalno vlaži in da tudi ščegi opravlja svojo funkcijo. Če bi ti dobil tako predelano v posteljo, bi ji moral prerezati trebuh, da bi videl, da nima maternice, drugače ne bi opazil nobene razlike. Torej kar daleč od plastike. :cool:
Tudi pod razno ne verjamem, da bi ga moral "odpreti" da bi vedel pri cem sem. Se umetne dojke se takoj opazijo, v vecini primerov, pa ni tako invaziven proces.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Pojma nimaš, kaj dandanašnji počnejo kirurgi. Zadnjič sem bral intervju s Salome, kjer opisuje, da so ji naredili češpljo iz njenega tiča in ščegetavček iz glavice, da se normalno vlaži in da tudi ščegi opravlja svojo funkcijo. Če bi ti dobil tako predelano v posteljo, bi ji moral prerezati trebuh, da bi videl, da nima maternice, drugače ne bi opazil nobene razlike. Torej kar daleč od plastike. :cool:

tukaj se mi poraja vprašanje, kako ta frača, narejena iz kembla izgleda? Si v intervjuju videl izdelek in je popolnima enak frači, ali si samo predstavljaš da je popolnoma podobna? Ker po moje se lahko vlaži, ščegi lahko dela, izgled pa sigurno ni. Tak da po moje ni bojazni da Matey nagazi na takega moža :sprasujemse: .
Razn če ima pirpodne, malo pijan,pol pa vprašanje:sprasujemse:
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
:eek:

alter.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: doctorz in Kamele0N