NALIMAJTE: Najbolj sexy slika nasprotnega spola II

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Hmnja .... kot sem rekel; rad bi videl kako bi eni taki rekel ne....

Sicer je tole tema za slike, ne za razprave.

Ampak, ko že vlečeš za jezik; 5g je še v paci (kar se mene tiče). Ne vem ali je zadeva za nucat al ne. Itak pa mene ne bo noben vprašal. So pa pomisleki (ker bom temu izpostavljen hotel ali ne) in mislim, da se da stvari peljat tudi brez ali vsaj z minimalno škode za ljudi in ostalo življenje. Je pa treba pogledat še kaj drugega kot tehnične specifikacije. To pa je problem.

Sicer ne vem kje na teh puncah vidiš 5 kil, ker sem plastične preskočil (jih je kar nekaj). Na faci pa je pač toliko šminke kot je to normalno za današnji čas in medij v katerem objavljajo. Če pa silikon tlačijo na rit, pa tega ne znam presodit. Ni nujno, da tele gor imajo plastiko na riti, lahko pa tudi. Jaz tega ne vidim.
Je pa res, da so meni všeč konkretne babe. Ploh spredaj in zadaj me ne zanima, deške postave pa tudi ne. Sto ljudi so čudi, kaj naj rečem ...
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Mater no, saj nismo na filozofski razpravi. Jello, če ti niso všeč (ja, samo za gledat so) pač preskoči. Ne vem za druge, ampak mene baš boli nekaj kaj si ti o njih misliš.
Bi pa rekel, da delaš krivico veliko njim. Kar ni ravno fer.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.459
113
Mel eno tako....oz takrat je to kazala samo z nesamozavestjo...

Sedaj je "natrenirana" v piko....ma popravljene joške....oblečena po zadnji modi... po pripovedovanjih drugih tud njen trenutni tip nosi neke modne oprijete majce z odprtim hrbtom :sprasujemse: wtf....

Skratka za pogledat bi bla....za karkol 2ga pa iz izkušenj ne hvala...

Namesto da bi se ukvarjala en z drugim je utrujala stem ce je zadost popolna... :)

Skratka ko potegneš črto....to ni bil F od fooka :rolleyes:

Bi pa bla za na kako naslovnico al pa 2...sam so vitrine že od 80s mim in je nimam doma ;)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.499
9.201
113
Takšne ponavadi moški običajno ponucamo le za seks. Dokler so še mlade se vunbacajo, potem pa enkrat leta usekajo in jih panika zagrabi, ter se probajo oklenit na enega, da jim naredi otroka. Jih je nekaj v naši okolici. Večini žal prepozno potegne.

Je pa kolega eno tako imel, ampak po 2 mesecih ni več zdržal. Baje je hotela biti samo na njemu :). Tako da, očitno ene znajo in hočejo jahat...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.984
113
EU
aaa.jpg
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.459
113
Too big....mel....čez 5let se lah pokriješ znjimi...

#gravitacijapress :(
 
  • Haha
Reactions: Matey

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Jaz sem imel eno tako ki je imela 2xD pri 17tih pa joški so pokonci stali tud brez modrca, to je bila znanstvena fantastika, že to da je atletiko trenirala s takimi baloni ni blo nobenemu jasno ko je to slišal. Danes jo pa po kolenih tolčejo če nima z gurtnami privezanih. Še dobr da sem jih samo v najboljših letih koristil.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Jaz sem imel eno tako ki je imela 2xD pri 17tih pa joški so pokonci stali tud brez modrca, to je bila znanstvena fantastika, že to da je atletiko trenirala s takimi baloni ni blo nobenemu jasno ko je to slišal. Danes jo pa po kolenih tolčejo če nima z gurtnami privezanih. Še dobr da sem jih samo v najboljših letih koristil.
trenutno bolj cenis? ali je tudi samo objekt? dobi po nosu, ce si drzne kaj vprasati?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.273
113
Jaz sem imel eno tako ki je imela 2xD pri 17tih pa joški so pokonci stali tud brez modrca, to je bila znanstvena fantastika, že to da je atletiko trenirala s takimi baloni ni blo nobenemu jasno ko je to slišal. Danes jo pa po kolenih tolčejo če nima z gurtnami privezanih. Še dobr da sem jih samo v najboljših letih koristil.
Ja, in ti še vedno vidiš svojega ta malega. Ampak samo v ogledalu.